Prosinec 2014

#Informativníčlánek

5. prosince 2014 v 1:39 | Anita |  Píšu..

Něco na začátek. .

Zdravím, po měsíci jsem tu znovu. Od posledního článku se toho změnilo celkem dost.
Jsem ráda, že ikdyž tu nic nepřibívá " každý den", tak se najde pár jedinců co sem chodí.
Vím jaké to je, když navštěvuji některé blogy s takovým tím natěšeným pocitem a nic tam na mě nečeká. Řekla jsem si, že i já bych mohla pro těch "pár" osob co navštěvují můj blog někdy něco napsat.


Naposledy jsem psala článek koncem října. Psala jsem, že jsem si našla práci/brigádu.
Od 5.11.2014 jsem nastoupila. Pracuji nebo brigádničím v Tescu. Musím říct, že jsem tam strašně spokojená. Co se týče kolegů, tak si nemůžu stěžovat. Všichni jsou strašně hodní a milý. Se všemi si rozumím. Je pravda, že tam převládá starší kategorie, ale tim je to asi lepší. Byla bych ráda kdybych tam mohla zůstat na stálo :).

Asi nejvíc řešeným tématem jsou Vánoce. Co se týče Vánoc, tak se strašně těším.
Teď nemusím tak moc řešit komu co koupím abych se vlezla do dané částky peněz, nebo jestli vůbec někomu budu moct něco pořídit. Pár dárku vybraných mám. Ještě že jsem tu brigádu stihla takhle před Vánocema :-D. Já tu nebudu vypisovat co komu kupuji, nebo seznam toho co si přeji. Já si stejně letos přeji nejvíce aby moje rodina byla zdravá a šťastná. :-)

Když jsem procházela složky co mám v notebooku, tak jsem si řekla, že bych mohla vytvořit pár koláží. Koláže s fotkama kde jsem já a kamarádi a koláže s obrázky z Weheartit.com. Přemýšlela jsem taky dost nad tím, jestli mám psát častěji. Vím, že se moc komentářu nedočkám :-D, ale mně stačí prozatím vědět to, že se najde pár osob co si přečte nebo prohlédne to co přidám :-). Tak celkově mě těší to. že i přes neaktivitu sem někdo chodí.

Taky jsem si řekla, že bych mohla zase začít cvičit. Před několika měsíci jsem začla a držela jsem se celkem dobře. Nevím co se stalo, že jsem přestala. Dost mě to mrzí, protože jsem konečně viděla nějaké změny a výsledky. Když jsem chtěla začít znovu, tak mi chyběla motivace. Teď jsem si řekla, že to prostě zkusím znovu a půjdu do toho naplno. :-) Motivaci mám. Koukám denně na obrázky na weheartit a taky na jednu skvělou blogerku, která mě celkem dost inspirovala.
( Megan Colline) .. Její články jsou strašně promyšlené. I když píše krátké články, které jsou doprovázeny spousty koláží, tak mě dost inspiruje.

Závěr..

Myslím, že jsme se rozepsala zase celkem dost. Na závěr chci říct, že jsem spokojená. Mám vše co jsem chtěla ( krom peněz ) zatím :-D :-D. . Nebo spíše nic mi nechybí. :)