#strašnědlouhýčlánek.

31. října 2014 v 2:05 | Anita
Zdravím :) Strašně dlouho jsem uvažovala, jestli mám zase začít něco psát. Tenkrát když jsem přestala přidávat " články", tak jsem si myslela že už se k tomuhle nikdy nevrátím. Nevěděla jsem co psát a nějaké pubertální kecy, které jsem tu publikovala tehdy já, nooo toho tu už bylo dost.
Přestala jsem psát asi někdy v dubnu- květnu ? Ten den si pamatuji úplně přesně :-D . Chystala jsem se zrovna do Brna a byla jsem celkem šťastná, ale zároveň i vydeptaná. V tu dobu jsem trpěla celkem dlouhodobě bolestí břicha. Proto jsem musela omezit některá jídla. Vzpomínám si, že jsem si zrovna dělala ovesnou kaši, do které jsem namixovala ořechy a jablka :-D Po celý den jsem neměla na jídlo ani pomyšlení. Byla jsem sytá. :-D :-D . ( dávala jsem tam i fotku) .

Já jsem sice nepsala, ale dál jsem vyhledávala nové, nebo spíše mnou neobjevené blogerky. Našla jsem spousty talentovaných slečen :-) . Doufala jsem, že blog už nenajdu, že ho zruší. Nevyhledávala jsem ho. Jenže jednoho dne mi můj přítel poslal odkaz na fotky, které jsem tu zveřejnila. Fotky na kterých jsem já . Otevřela jsem jednu a další už jsem nemusela :-D Hrůza :-D . Jenže pak mi poslal odkaz, kde pro něj nebylo nic hezkého k vidění.
Projížděla jsem staré články a přemýšlela jsem, co všechno se od té doby co nepíšu změnilo. Jestli jsem pořád ta samá holka, která neměla pořád jasno v tom co chce, nebo jestli má pořád takové depresivní nálady. Pár věcí se změnilo to jo. Zestárla jsem :-D Z 16 leté slečny je dnes 18 letá slečna, která pořád tápe . .

Slečna, která má za sebou hotovou školu. Splnila si pár malých přání, které jsem psala v některých starších článcích :-D .

Například: Podívat se do Prahy,

Ochutnat kávu od Starbucks

Našla si práci/brigádu. Jsou to celkem dost důležité věci. A taky si myslím, že jsem koneně dosáhla změny, ketrou jsem si tak strašně přála a o které jsem pořád psala. Jsem už celkem vyrovananá a né taková jako předtím. Pochopila jsem dost věcí, které jsem dřív pochopit prostě neuměla. Přiznávám chyby a snažím se je napravovat. Dále jsem přestala řešit mou váhu. Tehdy jsem měla celkem problémy s tím abych přibrala. Vážila jsem 41 kg bála se opět hnusné nemoci. Začla jsem víc jíst, cvičit a co se jídla týče myslím, že líp. No i když teď to trochu flákám :-D (kaštánky ) :3 :-D . .

Závěr.
Co jsem tímhle článkem chtěla vlastně říct?
Možná to, že je dobré se na sebe podívat s postupem času. Myslím, že blog mi dal celkem dost.
Měla jsem teď možnost, podívat se jaká jsem byla. Jakým stylem jsem vše psala a jak jsem vše brala. Nevím, možná jsem podle někoho byla dřív lepší, ale já si myslím, že jsem snad konečně trochu dospěla a že už nejsem tak nerozhodná jako tehdy. :-)
Taky bych chtěla napsat, že nebylo špatné najít tenhle " souhrn" pár let co jsem se blogu věnovala :-) . Taky bych se k tomuhle článku neodhodlal, kdybych nezaznamenala to,že i přes to že jsem nic nepřidávala, sem někdo chodil. :-) Děkuju :))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Matty Matty | 10. listopadu 2014 v 19:52 | Reagovat

z kudma jsi ? :-)  :-*

2 Anita Šebestová Anita Šebestová | 11. listopadu 2014 v 0:09 | Reagovat

vyškov

3 bomb it 3 bomb it 3 | E-mail | Web | 9. července 2018 v 5:17 | Reagovat

You can visit for more information. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama