14.5.2013 - bolesti břicha.

14. května 2013 v 19:25 | An*
Zdravím. Vím že jsem psala že určitě napíšu více článku a psala jsem také že rozjíždím nový blog kde se hodlám věnovat věcem které mě baví. . . :) Blog založen už je ale zatím ještě nemám dostatek "materiálu" na rozjezd takže to chvilku potrvá.. :) Mimochodem teď jsem doma no v mnoha případech teď asi každý. Chci tim říct že asi ze školy nebo tak. Ale tenhle týden jsem měla mít odpolední praxi. . Nejsem na ní protože mě od minulého čtvrtka strašně bolelo břicho..

Začalo to už někdy ve středu večer? Jo večer !:D :) Nebylo to zas tak strašně . . Bolelo to jen tak lehce a v podbřišku. Myslela jsem že je to náznak menstruace :D Jenže další den ve škole když jsem jako každé ráno snídala jídlo z naší kantýny to nebyla jen ta "lehká" bolest..
Snažila jsem se to ignorovat a také jsem se snažila hodně pít. .( protože bych měla) .
No co by to bylo za "velkou " přestávku bez párku v rohlíku .. ;) Po tom co jsem ho dnědla mi bylo už vážně divně. . "lehké" nebo spíše slabé bolesti vystřídali velké křeče... Zrovna byla hodina SUROVIN což je celkem dost důležitý předmět e kterém bych měla dávat pozor a psát si všechny zápisy ale jelikož máme super učitele tak jsem si dala na lavici mikinu a sluchátko do uší a "lehla" takovým způsobem že leželo jen tělo .. Byla jsem spíše unavená . Pak následovala dvouhodinovka anglického jazyka .. Na hodiny angličtiny se strašně těším protože mě to baví. Jenže teď jsem tam jen tak ležela. . . Když jsem řekla třídní že mi není dobře tak se mě ptala jestli nechci dom. No i když jsem strašně chtěla tak jsem musela říct ne. . :/ Nemohla jsem se skoro pohnout k=or dojít až na vlakové nádraží. .:( Vůbec jsem si neuměla představit tu další hodinu v křečích a pak tu cestu na vlak.. Když učitelka Aj viděla že už to v té třídě nezvládnu poslala spolužačku ať jde semnou na záchod. . Hned jak jsem zavřela dveře od třídy tak jsem se sesunula na zem. Začala jsem se tak strašně potit a strašně blbě se mi dýchalo. . Spolužačka mě tedy "odtáhla" k oknu kde se mi udělalo dobře.:) Pak jsem teda čekala na odvoz hodinu to už mi bylo líp. Pořád jsem přemýšlela proč mě to tak bolí.. Vždyť párek v rohlíku jím každý den ve škole. . Pak jsem si doma vpomněla na to že jsem spolkla pirs co jsem měla v jazyku. . Další den jsem musela na rengen břicha který mi tá paní doktorka dělala 2x protože ho nemohla najít. . Záhada no. . . Jelikož mě přes víkend to břicho moc nebolelo nebo nebylo to spíše tak strašné byla jsem ráda za chvílu klidu. . Jenže VČERA jsem byla odhodlaná vyrazit na praxi a v autobuse jsem ty bolesti měla znovu. . . Takže zase doktor. Jelikož chtěla i můj moč tak se zjistio že mám zas něco s močem. Takže beru antibiotika a probiotika nebo jak :D jsem fakt ráda. a teď mě to břicho bolí vždy když se rozčílím. Máme teď momentálně rodinné problémy a jsme všichni ve stresu a já ještě ze školy a tak různě.. Mamka říkala že jí to taky tak bolívalo a pak zjistili že má vředy. . Spolužačka které je 18 má žaludeční vředy a mám strach že bych to mohla mít i já . . :(

No jelikož o tomhle jsem psat původně nechtěla tak to vidím ještě na nějaký článeček dneska. :)
A jelikož jsem celý týden doma tak možná přibude více článku..
Další článek bych chtěla věnovat ZDRAVÉ VÝŽIVĚ. tam se také chystám trochu víc rozepsat. . :)

Large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jarmila Jarmila | 16. října 2013 v 1:12 | Reagovat

Tak až Tě břicho bude bolet příště, tak tady si můžeš najít lokalizaci místa,kde zjistíš, proč tě vlastně břicho bolelo:
www.bolesti-bricha.cz/lokalizace-bolesti-bricha.html ;-)

2 Píče pánus Píče pánus | 29. března 2014 v 19:23 | Reagovat

Gy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama