Květen 2013

Jídlo :D:)

19. května 2013 v 14:01 | AnčuloSsS.*
Zdravím :) V předchozím článku jsem psala že bych chtěla napsat článek na téma Zdravá výživa..
Jelikož mám teď v poslední době pořád stresy a nervuji se to je užitečné. Psala jsem že mám problémy s břichem. V poslední době nemůžu jíst skoro nic nezdravého. Hned mě po tom strašně bolí břicho a mám strašné křeče. Už dávno jsem se věnovala zdravé výživě a kupovala si furt různé vločky a různé kaše a pořád jsem se cpala ovocem. . Chtěla jsem vlastně začít jíst pravidelně a zdravěji abych konečně něco přibrala. Ale ono to ani není o tom jak a kdy jíš . . Člověk by měl mít i nějakou motivaci . Což já jsem ze začátku neměla. Potom už jo . Ani nevím jak ale přibrala jsem 2-3 kg. :) Byla jsem strašně ráda jelikož já od jisté doby nepřiberu vůbec nic a naopak váha klesá. Což nechápu. Občas mám pocit že v mém žaludku nebo prostě tam uvnitř žije něco co mě pomalu jí :DDD jo je to vtipné ale je to tak..

Já bych chtěla začít znovu jíst pravidelně a zdravě. A hlavně bych chtěla omezit nezdravé jídla.:) Vždy jsem ráda když si sama připravím nějakou kaší nebo tak.;)
Tady mám pár fotek co jsem vyfotila :)
Kokosovo-pistáciové mléko, Ovocné smoothie které bylo poněkud kyselejší (jsemalergická na kyselé) ale vypila jsem ho :D :D .. Salátek - Mozarella, rajčátka a italský dresink:)
A ty dva poslední jsou můj dněšní oběd :D
Jo, jelikož nemůžu nic jíst tak jsem si uvařila ovesnou kaši. Strašně mě ale naštvalo to že jsem si včera snědla sušené brusinky a mandla které jsem měla jako dochucení :D:D .. Když jsem jí měla uvařenou tak mě napadlo že bych to mohla hodit do mixéru a k tomu přidat nakrájené jablka a hrstořechů :D :) No zasytilo mě to tedy fakt dobře :D Přizdobila jsem si to ořechama a jablkama super oběd :D :D:))

14.5.2013 - bolesti břicha.

14. května 2013 v 19:25 | An*
Zdravím. Vím že jsem psala že určitě napíšu více článku a psala jsem také že rozjíždím nový blog kde se hodlám věnovat věcem které mě baví. . . :) Blog založen už je ale zatím ještě nemám dostatek "materiálu" na rozjezd takže to chvilku potrvá.. :) Mimochodem teď jsem doma no v mnoha případech teď asi každý. Chci tim říct že asi ze školy nebo tak. Ale tenhle týden jsem měla mít odpolední praxi. . Nejsem na ní protože mě od minulého čtvrtka strašně bolelo břicho..

Začalo to už někdy ve středu večer? Jo večer !:D :) Nebylo to zas tak strašně . . Bolelo to jen tak lehce a v podbřišku. Myslela jsem že je to náznak menstruace :D Jenže další den ve škole když jsem jako každé ráno snídala jídlo z naší kantýny to nebyla jen ta "lehká" bolest..
Snažila jsem se to ignorovat a také jsem se snažila hodně pít. .( protože bych měla) .
No co by to bylo za "velkou " přestávku bez párku v rohlíku .. ;) Po tom co jsem ho dnědla mi bylo už vážně divně. . "lehké" nebo spíše slabé bolesti vystřídali velké křeče... Zrovna byla hodina SUROVIN což je celkem dost důležitý předmět e kterém bych měla dávat pozor a psát si všechny zápisy ale jelikož máme super učitele tak jsem si dala na lavici mikinu a sluchátko do uší a "lehla" takovým způsobem že leželo jen tělo .. Byla jsem spíše unavená . Pak následovala dvouhodinovka anglického jazyka .. Na hodiny angličtiny se strašně těším protože mě to baví. Jenže teď jsem tam jen tak ležela. . . Když jsem řekla třídní že mi není dobře tak se mě ptala jestli nechci dom. No i když jsem strašně chtěla tak jsem musela říct ne. . :/ Nemohla jsem se skoro pohnout k=or dojít až na vlakové nádraží. .:( Vůbec jsem si neuměla představit tu další hodinu v křečích a pak tu cestu na vlak.. Když učitelka Aj viděla že už to v té třídě nezvládnu poslala spolužačku ať jde semnou na záchod. . Hned jak jsem zavřela dveře od třídy tak jsem se sesunula na zem. Začala jsem se tak strašně potit a strašně blbě se mi dýchalo. . Spolužačka mě tedy "odtáhla" k oknu kde se mi udělalo dobře.:) Pak jsem teda čekala na odvoz hodinu to už mi bylo líp. Pořád jsem přemýšlela proč mě to tak bolí.. Vždyť párek v rohlíku jím každý den ve škole. . Pak jsem si doma vpomněla na to že jsem spolkla pirs co jsem měla v jazyku. . Další den jsem musela na rengen břicha který mi tá paní doktorka dělala 2x protože ho nemohla najít. . Záhada no. . . Jelikož mě přes víkend to břicho moc nebolelo nebo nebylo to spíše tak strašné byla jsem ráda za chvílu klidu. . Jenže VČERA jsem byla odhodlaná vyrazit na praxi a v autobuse jsem ty bolesti měla znovu. . . Takže zase doktor. Jelikož chtěla i můj moč tak se zjistio že mám zas něco s močem. Takže beru antibiotika a probiotika nebo jak :D jsem fakt ráda. a teď mě to břicho bolí vždy když se rozčílím. Máme teď momentálně rodinné problémy a jsme všichni ve stresu a já ještě ze školy a tak různě.. Mamka říkala že jí to taky tak bolívalo a pak zjistili že má vředy. . Spolužačka které je 18 má žaludeční vředy a mám strach že bych to mohla mít i já . . :(

No jelikož o tomhle jsem psat původně nechtěla tak to vidím ještě na nějaký článeček dneska. :)
A jelikož jsem celý týden doma tak možná přibude více článku..
Další článek bych chtěla věnovat ZDRAVÉ VÝŽIVĚ. tam se také chystám trochu víc rozepsat. . :)

Large

4.4.2013

4. května 2013 v 0:09 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Zdravím :)
Opět jsem zase dlouho nic nepřidala.. Omlouvám se těm co sem chodí a čtou mé výplody fantazie nebo co to vlastně je. . . I když v poslední době spíše okukujete fotky co jsem přidávám..
Po delší pauze s články jsem se rozhodla něco sepsat.

Dlouhou dobu jsem měla takové depkové, depresivní a celkově hnusné období.
Všechno se kazilo.Vše bylo špatně.
Myslela jsem si že, to bude dobrý ale ono se to táhlo delší dobu..
Bylo to jako nějaký hnusný sen, ze kterého jsem se nemohla probudit.
Noci plných slz a celé dny úplně znechucené . Bylo to strašně dlouhé..
Najednou se vše zase obrací.. Nevím jestli je to v pohodě, ale cítím se líp..
Není to tak jak bych chtěla, což mě mrzí ale alespoň každou noc nechodím spát s tím pocitem, že vše je hnusné.. Nechodím spát s pláčem.. Jsem ráda za každého kamaráda, který v těchto dnech semnou byl.. Poznala jsem že nemám opravdové kamarády. A že všem kamarádům jsou moje problémy ukradený-.. Ano našlo se pár takových, se kterýma jsem mohla trávit alespoň některé dny a jsem ráda, že tu pro mě jsou i teď.. MOžná bych měla poděkovat hlavně těm dvoum.. Protože od doby co jsem se jim začala svěřovat, mi bylo líp.. Taky jsem si uvědomila co vlastně chci, a taky vím že občas je dobré se dostat na úplné dno..
Člověk má pak velkou naději začít od znovu, a má šanci se stát někým uplně jiným..
:)
TAkže asi tak..Za tu dobu co jsem nic nepřidala jsem měla zase tolik fotících nálad.:D takže mám zase spousty fotek:)Určitě článků bude více :P :) ale teď
DOBRŮŮŮ !:))