Březen 2013

30.3.2013 - Operace oka.

30. března 2013 v 16:12 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Zdravím :) Omlouvám se za delší neaktivitu, ale vůbec jsem neměla náladu a ani nápady na nějaké články. Tenhle článek píši už asi po druhé, protože jsem strašně šikovná a zase jsem něco zmáčkla a celé to smazala. No to bych nebyla já. Jsem zvědavá, jestli to po druhé dopíši a nebo to budu muset psát zase celé znova a po třetí. No snad né :D. Za tu dobu co jsem nic nenapsala se v mé hlavě nahromadilo tolik věcí, které bych chtěla vypustit ven.
Už od pondělí jsem doma takže jsem si ty velikonoční prázdniny protáhla což ale není moc dobré.
V podnělí jsem musela na operaci oka. Před rokem jsem na tom byla také . Tenhle rok také ve stejný měsíc a skoro stejný den. Doufejme že příští rok nepůjdu zas.Už bych to asi nevydržela. Né že by se to nedalo vydržet, ale není to moc dobrý pocit ležet na lehátku asi zhruba 15 minut s něčím železným v oku a čekat až to skončí. Kdyby mě uspali, tak by mi to bylo v celku jedno ale oni jen píchnou injekci a to je vše. Bolest tam byla taky celkem velká ale vždycky jsem si říkala že jsem zažila horší věci. Třeba operaci uší, když mi bylo 8.:D Taky bez uspání.Nebo propíchnutí jazyka :D no to bylo šílené. V čekárně jsem mamku škádlila . Protože když jsem na tom byla před rokem tak jsem si v tu dobu co mi to oko operovali řekla. že už nic horšího asi být nemůže, tak si nechám propíchnout jazyk. :D A taky že jsem si ho nechala a spletla jsem se. Trochu víc jsem trpěla.:D Teď jsem mamku škádlila tím že se nechám tetovat :DD
Ona ví že na to peníze nemám a nepodepsala by mi to svolení takže smůla :D:D
Dnes už je to očko v pohodě :) Skoro stejné jako to druhé jen trochu opuchlé :) Jsem ráda že tenhle rok jsem neměla stehy.

Ten pocit, když už nemáš vůbec na nic náladu. . chceš se tvářit šťastně, tak aby nikdo nepoznal, že ti něco je, ale stejnak to nejde . . nejde se pořád usmívat, když ti do úsměvu není. . nemáš náladu se vůbec s nikým bavit . . Tak moc se ti chce brečet, ale ty to pořád v sobě držíš, držíš to aby se ostatní neptali co ti je, co tě trápí. . vždycky se jen tak pousměješ
aby nikdo neviděl jak moc tě všechno trápí.
307553_394208034000087_2013693426_n_large

Po celou dobu, jsem se vždy bála, že stratím osoby které mám rada, ale někdy mě napadá myšlenka jestli je někdo kdo se bojí že ztratí mě.

222792_415615101859380_1498670587_n_large