Leden 2013

41 kg..!!

27. ledna 2013 v 22:22 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Zdravím. Jen tak na úvod tenhle článek píši už po 3 tak snad se mi zase nesmaže. Jsem velice šikovná .. ;)
Dnes chci napsat článek který není pro mě vůbec hezký. Bohužel se to opět týká mé váhy.
:(
Tumblr_lzddq2givg1r5f41co1_1280_large
Výška:158
Váha:45
Váha momentálně:41!...
Asi si umýte představit jak vypadá člověk s mou výškou a momentální váhou..:(
Ano hrozně. Vystouplé klíční kosti. Kostnaté ramena.Prsa skoro žádná. Žebra taky lezou a pánve?.. Hruza.:( Strašně se bojím. Hodněkrát jsem psala že jsem si tou hnusnou nemocí prošla. A taky že se do toho může dostat kdokoliv. Nemusí jít jen o to že hodně řešíte jídlo nebo váhu. Může jít také o problémy ve škole, doma a tak různě. Slíbila jsem si že přiberu. A že se budu snažit vypadat normálně. Chtěla jsem aby mi přestali říkat že bych měla více jíst a že moje o dva roky mladší sestra vypadá líp jak já. Hrůza. Dřív jsem nejedla vepřové. Nemohla jsem ho. Nevím proč. Nebo ano vím. Prostě jsem asi nesnesla že bych snědla něco tučného. Né s důvodu že bych přibrala ale s důvodu že bych cítila tu hnusnou chuť. Nejedla jsem i husí a kachní nebo jak se to píše. Nejedla jsem to až do teď. Teď to jím uplně normálné a snažím se sníst uplně všechno. Dřív jsem u oběda vždy něco nechala. Už po trošce jsem nemohla. Taky rodiče nečekali žádný zázrak. Za den jsem v průbehu té nemoci snědla jen jeden piškot.Nic víc.
Za nějaký čas po každém větším jídle mi bylo špatně. Když jsem s nějakých 38 kg. Když jsem začala vážit víc byla jsem ráda. Né jen já. Bohužel se má váha zastavila na 45kg. Víc už jsem nemohla.I když jsem se snažila.Čím víc jsem se snažila přibrat tím víc jsem ubírala. :(
Nechápala jsem co se děje a proč. Když jím víc než před tím. Říkala jsem mamce aby mi koupila nějaké vitamíny abych měla třeba chu´t k jídlu i když jsem ji měla. Spíše jsem chtěla něco na přibrání ale nic.Teď jsem přestala řešit váhu a myslela jsem že když nebudu řešit to co jim a kolik toho jim tak třeba přiberu ale byla jsem zase naivní. Když jsem šla za babičkou a za mamkou tak jsem viděla našeho strašně tlustého kocoura. :D Strašně mě zajímalo kolik asi váží. Donesla jsem váhu a dala ho na váhu. Vážil 8kg.:D mazec. Když se vážila babička tak jsem si řekla že bych to taky mohla vyzkoušet. Myslela jsem si že tam bude třeba 47 nebo 48 . To co jsem viděla mě hodně viděsilo. Bylo tam 41 kg!. .O.o. Od té doby jsem nad tím tak strašně začala přemýšlet.
Začala jsem vidět to jak vypadám. Ty kosti. Mám strach s toho co bude dál. Jestli to bude pořád klesat nebo se to konečně vzpamatuje.:( Mám strach že se mi ztratí menstruace.Nebo že se mi bude zase všechno kazit. ( nechty, vlasy, kosti, pleť).. Dělala jsem si ten test na netu . Zadává se tam ta váha a výška. Podváha tam byla 18,5 já měla 16,4..
Nechápu to.

Anet si plní sny :D:)

10. ledna 2013 v 19:31 | AnčuloSsS.*
Zdravím :))
Tak po dlouhé dobře přidám něco do rubriky s fotkama .. :) Dnes jsem si trochu hrála s webkou.
No nic kvalitního protože nemůžu čekat od malého noťasu kvalitní fotky ..
Ale pohrála jsem si s jedním programem a prostě si splnila sny :DDD
Tady jsou :)

S Vančou :)))

To je pro dnešek vše :) Snad se Vám bude něco líbit :D :D :))