Listopad 2012

Děti v Africe.

27. listopadu 2012 v 18:49 | AnčuloSsS.* |  Články.
Zdravím :)

Úvod..

Rozhodla jsem se že pro vás napíšu článek o dětech v Africe.
Když jsem se dnes ve škole nudila a chtěla strašně moc dom dělat každodenní věci.
Což je: Počítač,focení atd.. V tom jsem začala přemýšlet nad dětmi v Africe a jiných zemích.
Co asi teď dělají ?.. Když jsem si vybavila to co by mohli dělat tak mě zamrazilo.
Spousta dětí musí každý den pracovat aby měli co k jídlu. Když mi chceme vodu stačí otočit kohoutkem. Pro ně je tohle pouhý sen. O vodu a o misku rýže se tam perou.
Do školy taky nechodí. Neví jaké to je umět číst,psát,počítat..

Osobnosti - Vanessa Hudgens

22. listopadu 2012 v 20:19 | AnčuloSsS.*
Zdravím.:)
Dneska jsem se rohodla že založím další rubriku .
A to o osobnostech. Nechci jí nazývat "celebryty" protože mi to přijde divné.:D
Nebudu sem přidávat každý den několik osobností.
Přidávat budu občas a to možná 3x-4x do měsíce.
V téhle rubrice budou: Zpěváci,zpěvačky,herci,herečky možná i spisovatelé,modelky atd.
Spíše to budou osobnosti kteří mě něčím inspirují.

Jako první bych začala nečekaně Vanessou Hudgens.

Tumblr_mdwgqhiu5c1rluxfpo1_500_large
Když mi bylo asi tak 12 let,tak frčel "Muzikál ze střední " (High school musical) .
Moc mě to nebralo a moc sem netoužila po tom abych to viděla.
Jenže v té době jsem si hodně kupovala časopisy. (Brava,top dívku,bravo girl atd.)
Hodně se o nich psalo a ten film byl celkem dost populární.Každý se o tom ve škole bavil.
Když jednou zamnou došla o 3 roky starší holka,že sem té holce v časopise strašně podobná.
Já sem tam žádnou podobu teda neviděla. Vůbec jsem nevěděla okoho de. Vždycky jsem ty stránky přeskočila a šla na to co mě zajímalo. Když mi to začalo říkat víc lidí tak jsem se rozhodla že se na ten "Muzikál" podivám. Když jsem se na něj dívala v telce tak mi hned kamoška volala ať se dívám že tam teď ten film je. Když jsem se dívala tak mi pořád nepřišlo že sem té herečce podobná. Spíše se mi ten film líbil. Tak nějak jsem se do něj zamilovala. (do toho filmu).
Začala jsem si stahovat obrázky herců a hlavně tedy Vanessy a Zaca. Líbilo se mi jak jsou v tom fimu zamilovaní a nejvíce se mi líbilo že to tak bylo i v reálu. Těšila jsem se na další díl. Ten mě moc neoslovil . Když jsem viděla druhý díl tak už jsem tu podobu začala vidět. Začlo mi to říkat mnohem víc lidí. I mamka,babička občas sestra. Těšilo mě to. :) Hodně lidí mi psalo k fotkám že jsem ji strašně podobná a že jsem sní rodina atd..:DDD To bylo hrozně vtipné. Tím filmem jsem byla uplně posedlá. Znala jsem všechny pisníčky. Kupovala jsem si různé deníky,bločky,časopisy. Když někdo měl jen nápelku Vanessy nebo Ashley tak jsem byla uplně na nervy . Strašně moc jsem záviděla. Když vyšel třetí díl HSM tak jsem se vní vážně viděla. Začala jsem se malovat jako ona. Dokonce jsem si obarvila vlasy na černo. I když to sem přehnala. Vůbec mi to neslušelo :D( podle mě):D Když jsem postupem času s toho vyrůstala tak jsem se přestala zajímat. Byla to taková má "dětská záležitost" na kterou ráda vzpomínám. :) Ale Vanessa pro mě zůstala a asi zůstane vzorem i na dále. :) I když už nechci vypadat jako ona pořád tam je ta podoba a pořád potěší když mi někdo řekne nebo napíše že jsem ji podobná. Neřikám že jsem ji podobná jen já. To určitě ne!!:D Znám mnohem více holek. :)

Tohle bylo k tomu co mě kní přovedlo a proč ji mám ráda:)

Vanessa Anne Hudgens

Narodila se 14.prosince 1988 v Salinas, Kalifornii.
Je filipínsko-porotorikánsko-irsko-americko-indiánského původu.
Její kariéra začala v muzikálních divadlech,když ji bylo 8. Hrávala role jako např: Evita, Carousel, The wizard of Oz a další..Vanessa milovala divadlo. Proto se její kamarádka postarala o zlom v její kariéře. Když její kamarádka z divadla nemohla na natáčení jedné reklamy poslala Vanessu. Byl to start do světa reklam. V roce 2003 hrála ve filmu TŘINÁCTKA.
Po tom začala hostovat v různých show např: Quintuplets a The Brothers Gracia.
Dostávala role ze jména u spol. Disney např: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V roce 2006 ukázala svůj talent v ( zpívání,tancování a hraní) v muzikálu High School Musical.
Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky HSM dostala nabídku na nahrání svého CD se společnosti Hollywood Records. Její CD obsahuje pop, rock,atd. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno v 26.září 2006. První píseň na tomhle CD je " Come Back to Me". Druhým je "Say Ok!
Vanessiny písníčky Let Go a Let's Dance byly použitý do reklamy ABC, Let Go se objěvilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dance with Stars.

Filmy:

Třináctka ( 2003)
Muzikál ze střední ( 1 ( 2006) 2 ( 2007) 3 (2008) )
Rock ze střední (2009)
Netvor ( 2011)
Sucker Punch (2011)
Cesta na tajuplný ostrov 2( 2012)
Tumblr_lqm5q1efbs1qjogswo1_500_large
S Filmu NETVOR.:) Užasný film :)
Tumblr_mb9m297gzn1qjozi4o1_500_large
HSM 3.

CD

"V" (2006)
Identified (2008)



beastly | Tumblr se Zacem.

Normal_pdvd_018_62_large
Tady na té fotce vypadá Vanessa jako já když jsem byla malinká :)) :DD:D

Úvaha?! Říkej si tomu jak chceš .

19. listopadu 2012 v 21:22 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Zdravím ( mimochodem tenhle článek píšu už asi po 1O :D Pokaždé sem ho smazala. )
Dnes bych chtěla konečně sepsat pár věcí o kterých jsem už v předchozích článcích psala.

Jako první bych chtěla napsat něco co mě dneska fakt nepotěšilo..:/
A to je VÁHA dneska jsem se šla jen tak zvážit a nečekala jsem žádný zázrak.
Ale když jsem viděla že ze 45 kg mám 42 to bylo strašné. Nechápu to.
Vždyť jím strašně moc. Každou chvílu něco sním. Na snídani když mám školu mám 2 párky v rohlíku k tomu kafe a občas i kolu. Pak si zajdu za hodinu pro něco strašně sladkýho a na oběd si dám to co je doma. Ale většinou oběd zaaženu něčim sladkým. A pak jím podle toho jak chci a co chci. A stejně HUBNU.

Když jsem před nějakým měsícem četla různé blogy o zdravé stravě a různé jídelníčky tak jsem si řekla že bych to taky mohla vyzkoušet i když jsem věděla že bych asi něco málo zhubla.
Když jsem si nakupovala ty strašně zdravé věci a snažila jsem se jíst alespoň trochu pravidelně tak jsem PŘIBÍRALA . Nechápu to. Je to tím jídlem ?.

486836_539807152702234_1428001298_n_large
Dále jsem chtěla sepsat ten seznam věcí kterých bych chtěla dosáhnout nebo to co bych chtěla změnit.. Myslím že pár věcí bych měla. Tenhle seznam ale nebude takový jako že např:
" Měla bych si do Vánoc koupit nové boty " Bude to spíš něco co se týká mě nebo co chci udělat pro sebe. Občas si připadnu jako někdo kdo má něco co druhý ne a jsem mu dobrá jenom na pujčení některých věcí.

Jako první věc by měla být:
  • Věřit sama sobě !!
  • Neuzavírat se!!
  • Mít se ráda !!
  • Umět říct NE!
  • Změnit své chování !
  • Být upřímná.
  • Nelhat !!
Možná je to pro někoho málo,ale myslím že pro mě je to dost věcí kterých bych se chtěla nějak zbavit.
Věřit sama sobě - Věřit si! Myslím že to je dnes hodně důležitý.
Shazovat se sama před sebou je asi nejhorší co můžem udělat. Když si nevěříme sami tak nemůžem čekat že nám věřit někdo bude. Nepíšu že si nevěřím jako úplně ale spíš v některých věcech.. ! Chci si věřit !:)

Neuzavírat se - Mluvit o problémech. Nedržet je v sobě. Všechno jde když se chce alespoň v některých případech a v některých věcech. Kdysi jsem byla taková že jsem se hodně uzavírala a jediný co jsem s toho měla byla depka,divná nálada atd. A teď chci abych mluvila o všem s osobou které věřím.

Mít se ráda - jo to já moc neumím. Občas jsou dny kdy se mám ráda a líbí se mi na sobě všechno. Ale také jsou dny kdy se mi nelíbí nic a nejraději bych nevylezla z postele,domu a nikomu bych se neukázala. Nevím čím to je. Vím že na světě je milión krásných llidí než jsem já a vím že si to řiká určitě každý. Prostě teď chci abych se nemusela stydět za to jak vypadám nebo za to kdo jsem. Každý je nějaký .

Umět říct NE! - Tohle jsem se díky bohu už trochu naučila!
Nechápu jak jsem taková mohla být a nechápu některý lidi kteří takový jsou. Znám jich tedy málo. Protože v dnešní době si asi nikdo na hlavu srát nenechá. SNAD. I když znám člověka který se naštvat neumí. Neumí být na někoho zlá,naštvaná. Neumí říct to co si myslí protože ví že by někdo řekl něco čím by ji upně znemožnil. Proto chci abych nebyla ta která si nechá všechno líbit. Nechci být ta za kterou každý dojde jen když něco potřebuju a má tu jistotu že já jsem ta která všechno pujči nebo tak něco. Chci to umět říkat bez jakékoliv lítosti !!

Změnit své chování - Tenhle "bod" bych chtěla změnit strašně moc!
Chtěla bych se chovat jinak. Protože tohle mi dělá asi největší problém.
Neumím se zachovat k některým věcem správně. Nevím jak bych tohle dál popsala . Prostě chci se změnit a budu se snažit. Nevím jestli to potrvá dlouho nebo to bude zachvílí nevím..

Být upřímná - To navazuje i na to chování. Občas jsem taková že některým lidem neumím říct přesně to co si myslím. To je ten problém .. Chci abych všem říkala to co doopravdy chci a a to co si myslím..!
-

Nelhat!! - Né že bych lhala každej den každýmu to fakt ne! Ale je to jedna s těch špatných vlastností co mám. Lžu tak jako každý možná trochu víc. I když vím že se to nemá a že tím vlastně akorát ubližuju lidem na kterých mi záleží a pak se to stejně odrazí na mě. Nad tímhle chci hodně popřemýšlet. Vím že se mi nevyplati lhát. Nechci abych kvuli tomu přícházela o kamarády i když s kamarádama to vůbec nemá co dělat. Kamarádu lhát nemusím. Ví jaká jsu a já vím jaké jsou takže nemám potřebu .. BUDU SE SNAŽIT .. Už jen proto že bych chtěla něco zachránit pokud se to tedy dá ! Doufám že áno :)!!


To by bylo dnes vše. Dobrou noc :*

Všechno jednou končí aneb nikdy nic netrvá věčně. Přeberte si to jak chcete.

14. listopadu 2012 v 21:40 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
(doufám že tá pisníčka pujde přehrát)

Strašně ráda ji poslouchám. Nikdy jsem od Nightwishu nebo takových skupin nic moc neposlouchala.Tahle pisníčka je krásná. Dá se u ní usínat,přemýšlet atd..
Mohla bych jí poslouchat pořád dokola. Sice v překladu mi ten text nic moc neříká. To protože tomu asi moc nerozumím. Nebo spíše to správně nechápu. Je to strašně krásná pisníčka.

550387_434942526554370_1409068551_n_large
Bohužel.. Tak jak je to na obrázku tak je to i v reálném životě.
Člověk by asi taky neměl říkat NAVŽDY. Řiká se "NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY" Mohlo by se k tomu přidat
"NIKDY NEŘÍKEJ NAVŽDY" Vždycky se najde něco,někdo co to navždy posere!.. (Musím být sprostá ono to už nijak nejde).. Proč na světě existuje něco jako lež,nevěra,nedůvěra,zlo,závist a ty hnusné věci?! Proč sakra nemůže být všechno a všichni šťastní.
Chápu že bez toho špatného by to byla asi nuda .. Jenže je to strašné. Někdo se má dobře a žádné problémy nemá. Žádná smůla se na něj nelepí.. Naopak někdo má zas takovou smůlu až to bolí. :(

Dnešní den začal v pohodě. Všechno bylo v pohodě pak přijde něco co to zas posere.
A to dosla .. Všechno je pryč. To na čem jste nejvíc závislí. To na čem vám záleží. To co milujete!!. Áchjo.
Tumblr_mbxvm2k3ll1rng5tvo1_500_large

Tumblr_mdc8aing0e1qj8ib8o1_500_large

nevím co bych k tomu víc napsala. Nechci to všechno hned ten den vypisovat. Možná mě někdo nepochopil ale ono je to možná i lepší. Já prostě měla potřebu ze sebe něco dostat. Vím že teď je mi malilinko líp ale zachvíli budu ležet a nebudu moc usnout budu přemýšlet. :( áchjo to přemýšlení o ničem. Přemýšlet jak to napravit i když vím že to nepůjde. Budou to zajimavé dny..:((( Dobrou noc :(

13.11.2012

13. listopadu 2012 v 20:42 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Moje osobnost.
Nádherné téma týdne.
Je to jako psát něco o člověku kterýho vlastně ani neznáš.
Nevím proč ale o mé osobnosti je těžké psát. Protože sama se v sobě nevyznám.
Tumblr_mdfov03psk1r5y01ao1_500_large

8.11.2012

8. listopadu 2012 v 23:30 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Zdravím :)
Omlouvám se za mou neaktivitu ale psala jsem že teď mám týden odpolední praxe tak nebude na blog čas. Dnes bych nenapsala ale stalo se mi dneska něco na co nezapomenu asi dlouho.
Vím že někdo si řekne že je to kravina a takových věcí se mi stane ještě několik ale pro mě to bylo celkem dost hnusné. Celkem dost mě to zamrzelo.
Psala jsem že žádnou nejlepší kamarádku jen hodně dobrých kamarádů-
No hodně jich není ale pár .. Psala jsem také že ve škole mám dobrou kamarádku které můžu říc všechno a ona může říct cokoliv mě.

Ano takovou tam opravdu mám.
Vážně si řikáme všechno,radíme si ve všem ale to co mi dneska řekla mě dost mrzelo.
Něco jako tohle ---> ,, Ty seš uplně jinej typ.Ty tomu vůbec nerozumíš.A nepleť se do naší konverzace"... Nevím co si mám o tom myslet. Ale pokud jsem jinej typ a nerozumím tomu o čem jsme si "hromadně" povídali tak to SORRY ALE JÁ UŽ TI RADIT NEBUDU.

S toho plyne to že být na někoho milá a být přátelská a mít snahu pomáhat se vážně NĚKDY nevyplácí. :( Jako abych pravduu řekla v tu chvíli mi bylo opravdu do breku.. ;((
Myslím že je to dnes vše. O víkednu napíšu něco delšího a oběhnu oblíbené blogy ;)

Dobrou noc ;)

3.11.2012

3. listopadu 2012 v 14:07 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Zdravím :)
Omlouvám se ale poslední dva nebo tři dny jsem vubec na blog neměla čas.
Po třech dnech jsem šla do školy a to co tam zažívám je něco hroznýho.
Né že bych byla šikanována to díky bohu ne,ale prostě se v té třídě necítím dobře.
Už to pro mě není ta třída která ještě tenkrát byla celkem v pohodě. Kde každý s každým vycházel.
No "vycházel". Řekla bych že my jsme nejhorší třída na škole. Každej učitel nám řekl že s každou třídou vycházel dobře jenom snama je to horší.

Po víkendu taky na blog asi mít moc času nebudu protože budu mít odpolední praxi takže nevím.
No abych pravdu řekla tak se na tu praxi těším asi víc. Nebudu muset být pořád stěma s kterýma nechci být. Nevím proč ani čím to je ale cítím nenávist.
Nenávist vůči některým ze třídy.
Tak co jsem čekala .. Samé holky ve třídě to je za trest. I když tam máme jednoho kluka který chodí jen na některé předměty protože on už má maturitu. Naše třída je divná.
Je rozdělená na skupiny. Áchjo tak moc se tam netěším.:(
NeverLand.▼

Dále až na tu třídu se mám celkem dobře :)