Říjen 2012

30.10.2012

30. října 2012 v 22:58 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Zdravím. Tak už druhý den jsem doma.
Nebylo mi dobře --> zvracení.. Fuj .. Teď je mi líp ;)
Možná proto že nic moc nejím. Možná kdybych si dala něco jinýho nebo spíše pořádnýho tak by mi bylo špatně asi znovu..No to je jedno
292980_449257338438630_477568064_n_large

28.10.2012

28. října 2012 v 21:45 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Zdravím:)
Včera se blog celkem rozjel. Díky ségra :) :D.
Mimochodem jsem vděčná za každého nového čtenáře :)) díky :)


27.10.2012-drogy

27. října 2012 v 20:08 | AnčuloSsS.* |  Články.
Zdravím:)
Dneska bych chtěla psát o tom s čím se v posledních dnech,týdnech a měsících setkávám skoro každý den. Jsou to drogy.

Nechci kopírovat wikipedii.
Když nám na základce každý rok připravovali celodenní přednášku o drogách,alkoholu a cigaretách tak jsem si řekla něco jako " panebože zas?! " .. A chtěla jsem zůstat doma. Každý rok poslouchat to stejné mě nebavilo. Teď lituji toho že jsem neposlouchala dostatečně. Něco jsem určitě pochytila a vím že drogy jsou svinstvo. A taky vím že jsem říkala že bych do toho nikdy nešla a i kdyby jo tak bych určitě závislá nebyla. S tímhle svinstvem nemám dalo by se říct žádné zkušenosti. Nikdy jsem žádnou TVRDOU drogu nezkoušela a NIKDY jsem zkoušet nechtěla!..

Ve škole jsme toho slyšeli hodně.Taky jsme viděli dost obrázku co drogy dokáží s člověkem udělat. Jo všechno jsme viděli jen na obrázcích. Pro mě to bylo strašně nudné. Věděla jsem že to nikdy zkoušet nebudu a taky jsem byla přesvědčená o tom že se stím nikdy nesetkám..

Byla jsem mimo.. První rok na střední bylo všechno v pohodě .. Sice jsem slyšívala o tom že tam někdo kouří trávu,ale to bylo asi vše. NIkdy jsem se tam nesetkala s osobou který by brala něco tvrdšího. Nikdy jsem nepotkala člověka který by byl uplně sjetý nebo tak něco.
Ke konci prvního ročníku jsem se začala bavit s více lidmi ze třídy. Tyhle lidi mi ukázali co všechno drogy dokážou udělat s člověkem. Né že by mi to řekli ale prostě díky ním jsem vyzkoušela trávu. 2-4x jsem to vykoušela ale pokaždé to na mě působilo spíše blbě. Nepociťovala jsem žádné "veselé účinky". Spíš jsem pociťovala takové záseky,bolest hlavy,únavu celkově jsem po tom byla divná. Od té doby jsem to raději nezkoušela. Vím že i tráva dokáže s člověka udělat něco co nikdy nebyl.
Tumblr_m6qxep1sbq1rs50feo1_500_large

Teď?..
Nevím jestli o tom mám psát. Nechci uvádět o koho jde .. Do nedávna to prostě byla dobrá kamarádka. Teď? Je to chodící troska.. Změnilo se toho hodně. Teď vím před čím nás na základce varovali. Vím proč nám každý rok celý den opakovali to stejné. Ukazovali nám co drogy dokáží s člověkem udělat. Teď to vidím.. Kdyby to nebyla kamarádka tak na to kašlu. Štve mě jak se na nás vykašlala asi jen proto že mi drogy nechcem. Chová se k nám strašně.. Všechny příznaky některých drog na ní uplně sedí. :/

Avldlnie1_large
To je vše ;)

Photo-24.10.2012

24. října 2012 v 19:56 | AnčuloSsS.*


nějaké fotky;)

22.10.2012

22. října 2012 v 20:00 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Zdravím :)
Dnes jsem měla celkem dobrý den na to že je pondělí.
Tenhle týdem mám praxi a to ranní (díky bohu) :)
Co jsem na praxi dneska dělala ?.. Měla jsem dělat JEDNU dávku listových šátečků jenže jsem spletla těsto tak jsem dělala další. Jenže pak naše hodná pani mistrová řekla že se to (NE)povedené těsto vzpamatovalo:D Bohužel jsem měla rozdělaný už i to druhé..:D Dělala jsem dvě dávky no. Taky mě naštvalo že má milá spolužačka nedorazila tak za ní musím dělat dort.:D
Ten dort bude jako sýr a na něm a v něm budou malé myšky s marcipánu :) (Dám foto až to bude hotové) :) Nevadí mi to aspoň si ty dorty vyzkouším ;). Mimochodem děkuju za ty krásné komentáře směřující na mě a Ondráška :)) Jsem ráda že mě navštěcujete a komentujete:)

Pořád přemýšlím jak bych blog vylepšila ale bohužel nemám žádné nápady.
Na weheartit.com jsem zase za dnešek nazbírala tolik obrázků..

old memories | Tumblr
Na weheartit.com je strašně moc obrázků,které jsou tak strašně pravdivé a výstižné.
Třeba tenhle obrázek. Když se kolikrát dívám an staré fotky nebo obrázky co jsem si schovala tak si řikám že bych se nejraději vrátila do těch dob. Do dob kdy jsem si schovávala různé výstřižky a doufala že je jednou budu mít. Nebo bych se nejraději vrátila do některých fotografii. Všechno bylo v pohodě a neřešila jsem žádné problémy..

Tu sei mio, quanto tu non lo sai. СтереотипыСтереотипы
Tenhle obrázek je uplně vystihující. Jednou mám den kdy usínám s úsměvem a krásnýma myšlenkama a po druhý zase s brekem a s špatnýma myšlenkama.. Pořád si řikám že kdybych nebyla tam a neřekla to a neudělala to,tak by všechno bylo v pohodě. Jenže nic nevrátím..
Wall Photos ▬ text▬ text
Jo!.. Tolikrát bych to chtěla říct !:D nevím čím to je ale v poslední době pociťuju takovou menší nenávist vůči jedné osobě. No né jen jedné je jich více ale u té jedné jsem ještě do nedávna pociťovala přátelství a důvěřu. Bohužel lidé se mění a je jedno jak.. Možná bych o tom napsala i článek . Přiznám se že jsem se s ničím takovým ještě nesetkala a jsem ráda že jsem to mohla vidět i na vlastní oči a né jen na obrázcích a prezentacích :/ Je to dost smutné.

Mobile UploadsLa Petite ツnothinglefttolose♥ :)) To je vše pro dnešek :) Mějte se hezky :))
Netřeba popisovat !!.. :))

20.10.2012

20. října 2012 v 23:23 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Zdravím:)

Znáte to taky ?.. Takové chvíle kdy máte plno nápadu a těšíte se až je všechny vypíšete a potom přijde chvíle kdy žádný nápad není. Prostě jako by se vypařili nebo co.. Bohužel takhle to mám tenhle týden skoro furt..

Pořád nad sebou přemýšlím.Teď celkem často ..
Chtěla bych se nějak vypsat.. Chci o sobě něco napsat...
ALe nevím jak a co bych měla napsat. Když chci přemýšlet tak mě prostě nic nenapadá. Prostě si řeknu že je vše ok a že nevidím žádnou chybu. Jenže pak se zamyslím znova a vidím těch chyb několik. Asi je pravda to že celý život se budem poznávat. A vím že ještě hodněkrát nebudu vědět co chci a co je pro mě nejlepší. A vím že chybama se člověk učí. Jenže když se za těma chybama budem pořád otáčet tak s toho při nejmenším zešílíme..Na blozích jsem viděla takové ty seznamy čeho by kdo chtěl dosáhnout třeba do konce měsíce.
Přišlo mi to dobrý. Ale já bych si ten seznam udělala asi trochu jinší.
Někdo tam má to že by chtěl přestat jíst sladké někdo zase že by chtěl více cvičit a věnovat se pohybu. Každý tam má něco jiného a já také. Chci tam mít něco co by se týkalo jenom mě né se omezovat. Omezovat něco co mám ráda mi přijde blbé. Budu si muset ten seznam pořádně promyslet. Mělo by se to spíše týkat
Např: důvěry nebo tak něco.
To by bylo k tomuhle všechno..

NA weheartit.com jsem našla zase pár obrázku ke kterým bych chtěla něco napsat..
Tumblr_m48pxb87xf1rwtmfdo1_500_large
Třeba tenhle obrázek ..
Chtěla bych konečně na nějaký nákup. Nákup ve kterým by bylo od všeho něco. A na naušnice se chystám už strašně dlouho. Snažím se něco ušetřit ale jde to těžko no. Když vidím v obchodech ty krásné naušnice tak bych všechny našetřené peníze utratila jen za ně. Jenže pak uvidím něco jiného a vtu chvíli je to něco potřebnějšího. Prostě bych si chtěla koupit strašně moc naušnic:))

1084815_jumbo_shot_large

Být pořád mladá!!.. Nikdy nezestárnout ! :) Vrátit se občas do těch dětských let. Být malá nemít žádné problémy a jen si hrát.

576251_450033801705549_1498335122_n_large
Spánek opravdu potřebuji..!! Když mám školu nebo ranní praxi tak vztávám v 04:45.
A chodím spát celkem pozdě. Ten čas strašně rychle letí. áchjo.. Vždycky se strašně těším na víkendy nebo na dny kdy nejdu do školy nebo na praxi. Můžu se pořádně vyspat.


222470_301689999944778_1300971430_n_large

OoOoOoO..!! Dlouhé vlasy! :)) Strašně chci mít krásně dlouhé vlasy. Tyhle na obrázku by mi bohatě stačili.. Hodněkrát jsem si říkala že si koupím ty příčesky a nebudu muset čekat na svoje vlasy. Jenže příčesky má teď každej. Svoje krásně dlouhé vlasy už málo kdo.. A já chci mít svoje i když mě celkem dost zlobí. Už je mám celkem dlouhé ale chci víc! :))

Tumblr_lsb5gfdzov1r29t5yo1_r1_500_large
Být pořád šťastná ?.. která by to nechtěla.. Strašně se těším až budu maximálně šťastná. Protože teď tomu tak není. Ale říká se že kdo si počká ten se dočká ;) ..ČEKÁM!! :))

A to nejlepší !!:)) Být pořád s tímhle člověkem. I když se občas (skoro furt) hádáme,provokujem a nevím co všechno.Ták se strašně milujem :D :D (doufám) :D Miluju ho doufám že nám to vydrží i další dny,týdny,měsíce,roky :D.:)) Nedokázala bych bez něj být. Hodina nebo den je pro mě neuvěřitelně dlouhý.. Týden bez něj?.. Už nidky!! :( Byl to pro mě nejhorší týden. Láska prý člověka dokáže změnit. Teď nevím jak mě změnilo tohle. Myslím že mě to změnilo i k dobrýmu i k špatnýmu.. Mimochodem děkuji za krásný jeden rok !! :* Miluji tě !! :* :* Prde:D


To bude asi všechno . ;) Dobrou noc :))

LOL film

16. října 2012 v 0:20 | AnčuloSsS.* |  Články.
Zdravíím :))

Něco málo na začátek....

Chtěla bych sepsat nějaké změny.. Vím,že je pozdě ale aspoň v té polovině října bych se chtěla trochu snažit a vylepšit tenhle blog. Vím,že jsem to psala hodněkrát,ale vždycky jsem neměla žádné nápady,takže jsem se na to vykašlala. Teď bych chtěla poprosit i vás. Jde o to,že bych chtěla aby jste mi poradili nějaké rady nebo cokoliv jiného na nějaký dobrý vzhled blogu nebo někoho kdo by ho udělal.. Byla bych fakt ráda. Já na to tvoření nemám moc času... :/
ALe vyzkouším to i sama . ;) Držte palce. ;) Předem děkuji..:)

Tumblr_manvuw2fk31qfz1jpo1_500_large

Dále bych chtěla psát o uplně užasném filmu.. Tak nějak na něj navazuje i tahle gifka..:)
Myslím že o tomhle filmu slyšel už asi každej..Už jen pro to že je toho plnej fejs pak taky weheartit.com a nevím co všechno.. Tenhle film je asi hit a ani se nedivím :))

LOL..

Áno takhle se ten film jmenuje. V hlavní roli je tam Miley Cyrus.
Nejvíce mě zaráží to že když se řekne Miley Cyrus tak si každý řekne panebože Hana Montína.
A ani o tom filmu nic neví.. Já jsem taková že když se mluví nebo narazím na film který mě nečím zaujme tak se na něj ráda podivá. Taky poznám hned na začátku jestli mě ten film bude bavit nebo ne.. A tenhle film i přesto že jsem si ho stáhla s titulky mě bavil. A upřímě jsem ráda když sleduji film a jsou u toho titulky alespoň se něco přiučím a lépe si tak pamatuji některá slovíčka..Ále k tomu filmu..

Pro ty co to neviděli a chtěji vědět o čem je..
Popsala bych to tak ..
Lola (Miley Cyrus) je obyčejná studentka střední školy.
Žije se svou matkou a dvěma sourozenci. Rodiče jsou rozvedeny ale vychází spolu dobře.. Až moc dobře bych řekla.. Lola si své zážity a pocity píše do deníku.Každý den napíše jaký měla den a co zažila.. Jako každá holka byla i Lola zamilovaná. Zamilovala se do kluka který byl členem jedné školní kapely. (I tak by se to dalo nazvat) Chad ale nepatří zrovna mezi ty nejvěrnější kluky. Lola v něm vidí kluka se kterým by strávila věčnost..Jednoho dne se jí Chad přizná že na táboře na kterém byl měl úlet. Lola aby si nepřipadla hloupě řekla že je to dobrý že i ona měla takovou "jednorázovku" .Oba věděli že je to konec.Lolu to vzalo asi více než Chada ale Lola chtěla aby trpěl i on. Bohužel nevěděla jak na to.. Taky měla skvělého kamaráda.. Kayle.
Kayl byl taky v té skupině. Byl to hlavní zpěvák. A taky ve všem s Chadem nesouhlasil i když jsou nejlepší kamarádi.. Kayl a Lola jsou nejlepší kamarádi a tak se jí Kayl snaží podpořit. Řekne jí něco jako "že kdyby byl na jeho místě tak by ji nenechal jít"..Lola to bere jako útěchu.. Začnou se stýkat více. Podnikat spolu hodně věcí a oba začínají cítit něco víc ..Zamilují se do sebe a budou spolu.. Ale i oni budou mít nějaké překážky ;)... Více neprozradím..

Možná můj popis moc nezaujal,ale kdo má rád romatické filmy tak jako já tak se na to podívejte.. Je to mnohem víc lepší jako můj popis.. :)) Podle toho co jsem viděla na facebooku tak si myslím že ten film je celkem oblíbený a spousta holek i kluků píši že by se na to mohli dívat pořád dokola.. I já bych se na to mohla dívat ;) Přidám sem nějaké gifky a obrázky .. A pokud to pujd tak i nějaké video ;)

Tumblr_m81k1yrkmo1qfw4cio1_500_large
Lol a její nejlepší kamarádka Emily:)

378233_178092455658597_549803036_n_large
Kayl:)) On je krásnej :)

Tumblr_m8npiutvn81qfjcdeo1_500_large

Tumblr_m9kxa10sk61qg7z12o2_500_large

Tumblr_m9xbnq5zjv1rnqsl2o1_500_large

Tumblr_m9y96qvlnz1rtk69so1_500_large
Rozchod s Chadem..
Tumblr_m7zjsthzld1rcyagvo1_500_large

Tumblr_maj3lc0d9w1r6jmtho3_250_large Tumblr_maj3lc0d9w1r6jmtho4_250_large
393703_412249348823479_420183550_n_large

304072_368454959901793_760634661_n_large

Tumblr_mb6c6lhjsu1qeiw2ao2_500_large

To je vše:)

Jinak se mám celkem dobře :)) Díky němu :*
Dnes nejsem ve škole protože jsem u lékaře ;)
Zatim :))

Na rovinu..

13. října 2012 v 20:11 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Zdravím.. Po dlouhé době se ozývám.. Nepsala jsem jsem proto že jsem měla odpoeldní praxi. Né že bych domu jezdila pozdě to né. Jezdila jsem domu tak kolem pul 9 díky Ondráškovi,který pro mě jezdil.Jinak bych doma byla tak kolem čtvrt na 11?..Asi tak nějak. Proto jsem moc nepřidávala ale vaše články jsem četla. Taky jsem přemýšlela nad tím že bych měla konečně napsat pořádný článek.. A taky jsem přemýšlela nad sebou a nad tím co se semnou děje.. Chci to ze sebe všechno vypsat a otevřeně..

V poslední době se semnou děje něco co nechápu a myslím že i nepochopím.. I když bych strašně moc chtěla..Pořád myslím na kraviny. I když se před všemi chovám uplně normálné a jsem s každým kamarádka tak uvnitř jsem uplně jinej člověk..Nechápu tyhle změny.. Nejraději bych od všeho a od všech utekla..

Občas si řikám že je to i dobrý nápad. A taky si občas řikám že bych tu nikomu stejně nechyběla. Kdybych jen na jeden den někam odjela a nevrátila se domů tak mě nikdo hledat nebude. To vím jistě.. Občas bych to chtěla vyzkoušet..

Vím že každý si o mě myslí že jsem jen taková malá holčička která nic neví a nemá vůbec nic za sebou ale pravda je jiná.. Sicee jsem ještě malej 16 letej fracek ale i za těch 16 let toho mám hodně za sebou.. Taky hodně lidí slyšelo o mých problémech ale nikdo nikdy necítil to co já jsem prožívala. Nikdo neví jaký to byl pocit jaké myšlenky se mi honili v hlavě a tak je to i teď..
Nikdo neví co se odehrává ve mě..

Pořád přemýšlím nad kravinama.. Pořád je nějaké kdyby.. áchjo.. Nevím jak to všechno popsat je to strašně těžký.. Chodím na místa kam bych nikdy sama nešla.. Vydržím tam třeba hodiny a cítím se tam líp jako doma..Nechápu se..!:(

7.10.2012

7. října 2012 v 22:36 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Zdravím :)
Dneska bych se asi neměla o čem rozepsat.. Prostě víkend byl krásnej byl sním :*
Bohužel byl moc krátký. Teď budu mít odpolední praxi,jo těším se..:///
No ale snad to rychle uteče .. Myslete na mě..:)) Alespoň se dýl vyspím :)
Dnes jsem na facebooku projížděla skupiny a narazila jsem na pár hezkých i smutných obrázků.
(Strašně ráda na facebooku projíždím skupiny a čtu si k tomu ty popisky. Jsou tak strašně vystihující:) ))..

Tady jich pár je:)..
A to bude pro dnešek vše:)) Děkuju za komenty a za sledovanost ;)

tohle bych chtěla..:)

5.10.2012

5. října 2012 v 17:49 | AnčuloSsS.*
Zdravím :) Po dlouhé době se zase ozyvám. Když to tak sleduji tak na můj blog moc lidí už nechodí:D Když nic nepřidávám a to mě mrzí ;D.. Takže jsem zase tu. Omlouvám se ale nebyl čas něco přidávat i když jsem samozdřejmě chodila na oblíbené blogy a sledovala co se tam děje:) Popř. jsem zanechala koment ;)

No nepsala jsem protože byla škola. Já jsem po dlouhé době navštívila školu a jako hned první den toho na mě bylo moc. Tolik zápisů fuj.. :/ Milión stránek s technologie pak 30 dalších s ekonomie no fuj.. :D Ale tak nějak jsem se to do dneška stihla opsat a naučit takže s technologie dneska 1 :D :)) A taky 5 s matiky..:D já to prostě nechápu přitom je to lehký.áchjo.. Myslím že ohledně školy je to vše. FUCK SCHOOL !!

No dneska se mi stalo něco hodně hnusného..
Prostě jsem se asi znovu narodila nebo co.. Prostě tohle se mi ještě nikdy nestalo. No sice mi hodněkrát zaskočilo,ale že až tak aby se mi promítl celej život před očima?.. To fakt ne..
Začalo to tak,že ségra dostala smsku od mladší sestry. Bylo tam napsáno něco hodně srandovního. Já v tom okamžiku kdy to četla pila kofolu.Jak jsem to slyšela tak jsem se musela začit smát. Půlku kofoly jsem vyflusla na zem a zbytek jsem jakoby vdechla. No prostě mi zaskočil .Myslela jsem že to bude ok,že jen budu kašlat,zaskočilo mi přece několikrát.Jenže když jsem zjistila,že mi ta kofola teče i nosem tak jsem stoupla.Chtěla jsem se nadechnout,ale nešlo to. Jako by se mi krk uzavřel a tá kofola nešla dál. Pořád jsem to měla v krku. Nemohla jsem dejchat pořád jsem chodila po místnosti a byla jsem zmatená.Viděla jsem snad všechno co se mi za celou dobu stalo..Už jsem se viděla fakt někde mezi svatýma. Možná to zní vtipně ale bylo to fakt strašné. Když jsem chtěla vyzkoušet další pokus o nadechnutí tak jsem začla vydávat divné zvuky.. Začala jsem brečet. Už mi docházel dech tak jsem chytla sestře ruku a naznačila ji aby mě praštila co nejvíc do zad.Když jsem to udělala tak mě začala tak silně bouchat že jsem myslela že mi ten zbylí dech vymlátí uplně.Seděla jsem vedle ní na posteli a pomalu jsem padala k zemi...Pořád na mě mluvila ale já už ji nevnímala pak mě praštila fakt pořádně a já najednou začala dýchat.!! Byla jsem tak šťastná brečela jsem a smála se zároveň..Do teď mě bolí záda.. :/ fuj nejhorší zážitek který jsem za celej život zažila..!!:( Nebýt ji tak tu nejsem.. Už jsem to vážně chtěla vzdát..:( Je to zvláštní .. Vidíte uplně všechno co ve vašem životě bylo. Je to hrozné.. :(((