Září 2012

Šok..!

29. září 2012 v 13:19 | AnčuloSsS.*
Zdravím :) Po nějakém dni se sem konečně dostávám :)
Jsem ráda že i když tu nejsem tak sem chodíte. Já vaše blogy obíhám a dívám se ale bohužel není čas komentovat nebo něco psát.Včera jsem nebyla celej den na netu. Nějak jsem nepociťovala potřebu se sněkým "bavit" na fb nebo sedět u pc.. Prostě jsem na net nesla.

Když jsem se včera chystala spát tak jsem se rozhodla že se půjdu zvážít jestli jsem náhodou třeba nepřibrala. Jelikož jsem v posledních dnech strašně moc jedla :D.. Pořád jsem měla na něco chuť :D névím čím to bylo:DDD a těhotná vážně nejsem !!...:D Na to je času dost:D Ale bohužel
Když jsem stoupla na váhu jen v noční košilce tak jsem byla celkem v šoku.
Když jsem se vážila naposled tak jsem vážila 44kg. Včera to bylo 41kg..!! Nechápu to. Asi přestanu jest uplně.! Třeba přiberu :DDD né vím že to není vtipný ale prostě to nechápu. Cpu do sebe všechno možný. Sním uplně všechno což se divím.. PO té nemoci mi to moc nešlo.Áchjo asi požádám doktorku ať mi předepíše něco na přibírání nebo já fakt nevím..:D Jsem vážně jak nějaká reklama na hlad..:D

Tumblr_mb3u87rsna1re15uoo1_500_large

tak nejak teď vypadám:D


26.9.2012

26. září 2012 v 22:33 | AnčuloSsS.*
Zdravím.. Tak tenhle týden jsem ještě doma a od příštího mi to zase začne .. Díky bohu je škola i když vím že mě čekaj přestávky plné opisování sešitů...:D Dozvěděla jsem že naši ruší net a budem pořizovat jiný ale bude to chvili trvat možná 2 týdny?.. nevím.. Bohžel se tu moc často ukazovat nebudu. Možná taky že budu ale málo. :/ Vubec nevím jak to bude.áchjoo.. Neumím si představit to že budu bez internetu.. I když jsem takové chvíle zažila a přežila je tak je to hnusná představa. :/ Né že bych byla nějaká závislák ale bude to jiné.
A také bych chtěla poděkovat !!.. Už mám nívštěvnost přes 5 tisíc !!..:D to je užasný :)
A jsem ráda že ta návštěvnost každým dnem aspon trochu stoupá :)) vážně mě to těší a tim pádem mě baví sem něco přidávat :)) Děkuju :))
Dneska jsem byla se sestrou na nákupech. chtěla jsem si koupit i nějakou kosmetiku ale pak jsem se nad tím zamyslela a řekla jsem si že některé věci poztřebuju víc než novou řasenku nebo tužku.
Nějakou řasenku ještě mám a tužku taky takže to přežiju ale bez nových ryflí a sešitů do školy by to nešlo. Taky jsem si obarvila vlasy.:D konečně jsem tu změnu o které jsem mluvila už dříve uskutečnila:) Je to tmavě hnědá i když ségra to nabarvila tak nějak na fialovo :DD
to neva :)) i tak je to hezký :) ryfle jsem si koupila teď v červené barvě. Hrozně jsem chtěla nějaké barevné :D :D pak pár těch sešitů :) Myslím že kosmetika počká :)) no nic valím spat :)) tak se mějte hezky a nezapomeňtě na mě i když tu nebudu !!!:(((( dobrou noc :))) a děkuju :)

24.9.2012

24. září 2012 v 17:57 | AnčuloSsS.*
Zdravím :)
Ták ve středu bych měla jít zpět do školy. No né že by se mi chtělo ale tak doma to taky není nějaká zábava. I když vím že teď mi to tak připadá ale až nastoupím tak se budu chtít vrátit zpět do postele :D... V nejblíší době bych si měla zajít asi do papírníctví a nakoupit si nějaké sešity které mi chybí. A je jich celkem dost noc... Teď mě bude čekat přepisování a opisování jó těším se...:/_:D
Aspoň se nebudu nudit i když si myslím že to taková nuda nebude. V tomhle roce. Máme více předmětů a taky hodně učitelů se nám změnilo takže se asi budu víc připravovat. Chci lepší známky. Minulej rok to bylo špatný.. I když na první a druhý pololetí stejný..:D ale bylo to prostě špatný. Ke všemu jsem nedostala na konci roku vysvědčení..:D To bylo proto že mi chyběl JEDEN týden na praxi. Ale jelikož máme o prázdninách povinný DVA týdny tak mi přidali ještě ten jeden. Jo zábava .. Skoro celej srpen na praxi. MÁM UŽASNOU ŠKOLU. ;)))..

Zítra bych měla navštívit doktorku. A tak doufám že mi řekne abych ještě zustala doma..:D
I když tohle mi neřekne protože jsem celkem zdravá. No tak bych šla od středy no. :D Bohužel máme tenhle týden praxi díky bohu ranní:D ( máme i odpolední :D jó i noční by se hodila :DDD )
No taky bych se chtěla podívat po černé barvě ale nevím no.. Už mě ta červená omrzela :D
Ale to ještě počká :D :)) teď potřebuju ty sešity :) Jinak jsem zjistila že jsem závislá na ovesných vločkách ..:D Myslím že je to pro dnešek všechno :)

Zatím :))

Facebook @anitanemeth | Å hei. | Webstagram - the best Instagram viewer

Mléčná dieta

22. září 2012 v 11:55 | AnčuloSsS.* |  Články.
Zdravím ..
Slyšeli jste někdy něco o mléčné dietě.?
Já tedy ne. Dozvěděla jsem se o tom až dneska když jsem četla článek jedné blogerky.
Pokud o tom nic nevíte tak čtěte.

Mléčná dieta je určená především lidem kteří leží jen v posteli a nemužou se hýbat nebo vykonávat extra velký pohyb. Tahle dieta se drží 13 dní. A dodržovat by se měla jen JEDNOU do roka.
Zhubnete při ní prý až 8kg.Taky jsem četla že je dokázáno že ty kilogramy co zhubnete po tu tobu (13 dní) si urdžíte až DVA ROKY. Jíst by se mělo během téhle diety po 3 hodinách. To V 7,10,13,16 a 19 hodin. Tahle dieta možná vypadá dobře ale je nezdravá. Člověk se po ní cítí hodně slabý.
Jde o to že se jí převážně hodně mléčných výrobků. Maso se může jíst také a myslím že dokonce všechny druhy masa. Aspoň jsem nikde nečetla že by se nesmělo vepřové nebo kuřecí atd..
Většnina ale po skončení téhle diety se vrací k původnímu stravování a v tomhle případě si myslám že je uplně zbytečné sní začínat.

Myslím že je to k tomu vše spíš mě zajímají vaše názory.

20.9.2012

20. září 2012 v 0:33 | AnčuloSsS.*
Zdravím ;) Ta nemoc se mě nechce pustit .. Je to šílené..:/ Nechodím do školy a strašně se doma nudím.Ten kašel je fakt vyčerpávající. Bolí mě záda,břicho a hlava. Při každém záchvatu kašle se mi zvedá žaludek.. Vážně je mi na zvracení.. Snad mo dneska doktorka řekne co mi je a dá mi nějaké léky. Už jsem týden doma a nebaví mě to..

Myslím že předevčírem jsem se šla chystat ani nevím kam možná to bylo jen tak pro zábavu.No prostě jsem se šla líčit a pak když bylo do líčeno tak jsem se šla podívat do velkého zrcadla. Vzpoměla jsem si na některé holky co dávaj na blog fotky své postavy. Když jsem narazila na jeden blog kde měla holka fotky holek s krásnou postavou.Tak jsem si pak vzpoměla na jeden koment. Jedna holka tam psala že by chtěla mezeru mezi nohama ( myslím že spíš mezi stehnama)
Když jsem se podívala na sebe tak jsem udelala pár fotek.. Rozhodla jsem se že sem jednu dám .Vážně bych potřebovala trochu přibrat. Vážním JEN 44kg..18.9.2012

18. září 2012 v 0:16 | AnčuloSsS.*

Zdravím :)
Rozhodla jsem se že zase něco málo napíšu. Noi když dneska by toho mělo být trohu víc než jindy. Takže kdo rád něco čte tak si třeba počte.A ten kdo net tak muže odejít. ;)
Rozhodla jsem se že to asi budu dělávat takhle.
Napíšu si takový přehled toho o čem budu psát.

Takže dneska bych se chtěla rozepsat o tomhle
  • Dalo by se říct že pokračování k předešlému článku.
  • Co chystám
  • Pocity.

Ještě něco málo...

Jelikož jsem nemocná a jsem celé dny doma tak jsem měla více času na to abych si promyslela o čem budu psát. Určitě znáte ten pocit kdy chcete něco napsat ale vubec nemáte žádné nápady a nikde žádná inspirace. Tak teď sem našla menší inspiraci. ( jestli se tomu dá říct inspirace)..:D No myslím že je to vše tady k tomuhle ..


Tumblr_m1eh12uyxs1qjejb8o1_500_large<--- to tričko je užasné :)


Pokračování

Zdravá strava..

Rozhodla jsem se že napíšu něco jako pokračování k předchozímu článku.
Není to dlouho co čtu blogy kde se píše jenom o zrdavé stravě.
Samé jídelníčky,váhy,fotky a recepty. První dojem jsem už psala v předchozím článku ale napíšu ho znova, No první dojem byl divný. Těchle blogu jsem našla hodně a začala je číst.
Už mi to moc divné nepřišlo a tak jsem se kním vracela častěji. A pak jsem se přistihla.
Když jsem něco jedla tak už jsem si dávala pozor. Už jsem nejedla třeba něco hodně nezdravého nebo prostě něco co by mi to všechno kazilo. I když já jsem člověk hodně divný. No vím že takových existuje určitě spouty ale je to divné. Taky vím že hodně jiných lidí by za to dalo nevím co ale mě se to prostě nelíbí. Jde o to že já můžu sníst cokoliv ale na váze nepřiberu. Pořád vážím stejně nebo dokonce míň.Nevím co to je. Dřív jsem se hodně věnovala tomu co jím atd. Hlídala jsem se a nejedla jsem nic tučnýho. No tím to začalo a končilo to tím že jsem nesněldla vůbec nic. Pořád jsem jen pila a nutila se cvičit. No až ze mě byla uplná kostra. No dostala jsem se až k Anorexii S 4řkg jsem měla 35 "Užasná váha. " Jsem ráda že jsem s toho venku. Ale pořád je to tak jako před tou nemocí.Pořád vížím 45kg V tu dobu jsem si připadla tlustá .. !! bože.. A teď bych chtěla přibrat protože jsem jak věšák na hadry..:D vážně!.. Chci přibrat ale jen na váze. Ale začnu stím novým zdravějším jídelníčkem asi až od začátku měsíce. Chci si o tom ještě něco přečíst a nabrat nějakou inspiraci ;).. Ale už jsem začala cvičit.
A baví mě to ;) Jídelníčky si sem ale psát nebudu. To nechci. hodím sem občas fotky nějakých jídel co bych chtěla vyzkoušet nebo nějaké inspirace ale to je asi vše. ;)


Chystám..

Takže napadlo mě psát pokaždé co chystám nebo co sem budu přidávat.
Přijde mi to jako celkem dobrý nápad. No určitě není můj :D někde jsem to určitě četla tak bych to taky chtěla vyzkoušet.
Takže chci hodně psát o té zdravé stravě a jak jsem na tom já s tou stravou.
Ale nechci aby se blog proměnil v blogy jiných. Nechci aby byl jako těch ostatních. Pořád je to můuj deníček kam budu psát své pocity tak asi takhle. ;)

Také chystám změny na blogu. ;)

Tea-time-3yisec9fn-174310-500-707_large

Pocity..

Jsou zmatené.. nevím co k tomu více napsat. Neni to mnou .. Já jsem byla spokojená. Ale vždycky se najde něco co to nějak znepříjemní. Takže asi takhle. Nevím co víc k tomu napsat je to prostě zmatené..:/

Tumblr Favoriten | Tumblr
Watermeloen, aardbeien- & citroenlimonade - Girlscene caroline sandström -

Saturday.. 15.9.2012

15. září 2012 v 23:25 | AnčuloSsS.*

Diety ? Ne!.. Zdravá strava?.. Ano:)

Zdravím po nějaké době :) Nebyl asi žádný důvod k tomu abych něco napsala.
A taky jsem měla odpolední praxi. No jen 3 dny ty dva zbylé jsem tak nějak proležela doma.
Asi jsem někde něco chytla,ale taky za to může i naše mistrová. Měla narozeniny tak sme ji popřáli a ona nám za to donesla meloun. Byl ale uplně studený!..:D No a prostě bolelo mě v krku a pak se dostavil i kašel rýma atd.. Ale dnes už je to lepší jen se mi teda blbě dýchá a kašel taky neustoupil a ta bolest v krku také ne,ale aspoň tá rýma je tak trochu pryč:)
No to je k mé nemoci asi všechno ..

Když sem se před několika dnama možná týdnama dívala na nějaké blogy tak mě celkem udivilo jak někdo muže založit blog a psát tam jen to co za ten den sní.. Nevím proč ale přišlo mi to divný. Nechápala jsem proč to někdo zveřejnňuje. Proč to nepíše někam do nějakého papírového deníku. Pak jsem se podívala na net a našla jsem nějaké články o zdravé stravě. Začala jsem si to číst a celkem mě to přimělo k tomu abych začala číst i ty blogy s jídelníčky.
Vím,že já mám postavu dobrou a navíc to bude znít teď divně,ale chtěla bych něco málo přibrat.
Protože neni to tak dávno co jsem se dostala s té hnusné nemoci..:/ Nejsem na tom zas tak hrozně,ale vážím 44kg a pro mě je to celkem málo. naučila jsem se sníst i celý oběď :D jo pro někoho je to dost divné,ale já sem nikdy snad nesnědla celej oběď. Vždycky jsem musela něco nechat. A taky jsem nikdy nejedla vepřové. !!! Až teď:)
Je to divné chci přibrat,ale chci abych vypadala dobře. Abych byla štíhlá :D Jó zní to sice divně ale je to tak. prostě chci vážít víc,ale chci mít ploché břicho,hezké stehna ;) A proto se dám asi taky na nějaký ten zdravý jídelníček.
Ale nevím kdy začnu a čím začnu .. Ale nechci aby to bylo zas tak uplně přísné .
Hodím sem pár obrázků:)

FIT

FIT

FIT

almost young

Crystallize neco takového :))
The Perfect Complex
Přestanu jíst sladkosti :D :)) bude to možná těžké ale myslím že to dám :) aspoň ušetřím když nebudu utrácet za kraviny :) to je dnes vše:) Zítra určitě něco napíšu.:)

Dobrou noc :))

Monday 10.9.2012

10. září 2012 v 22:36 | AnčuloSsS.*
A je to tu zas.. Pondělí.. Fuj.:! A taky den na který jsem se netěšila snad nikdy!!!
ODPOLEDNÍ PRAXE... Nesnáším ji!!... Fuj.. nevím proč ji naše škola musí mít. Snad nikde jinde ji nemaj. Brno ji taky nemá. ( Né u cukrářů) :((:/ Štve mě to s tolika důvodů..

prostě mám blbé spoje. Přestupuji chvíli jedu autobusem a pak hodinu vlakem. Vlak mi sice jede ale stím busem je to horší.. Poslední mi dom jede kolem 7 a končím v !!! půl 8!!!! Takže smůla..
áchjo.. Další důvod je ten že mám celej týden někde..:// No snad druhý ročník dodělám a pak přežiji ten 3 a konečně od tama vypadnu:D a budu žít snad spokojeně. :D
No ale když začnu přemýšlet nad školou tak mě to taky zaráží. V pondělí budeme mít nejspíš do 15:15 takže pojedu dom ve 4 a oma budu o půl 6 :D paráda:D Pak doufám budu doma o něco dřív no.. No jo střední co jsem čekala kór když jsem si vybrala školu tak daleko.
myslím že ke škole by to bylo vše..
Hello. I hate everything.

Pocity?..

V poslední době pozoruju celkem dost velké změny.
Nejsou dobré a ke všemu jsou velice zmatené . Sama se v tom nevyznám.
Pořád nad něčem přemýšlím i když vůbec nevím nad čem. Napadaj mě i strašné věci.
Né,že bych přemýšlela nad smrtí nebo tak. O tom ani raději nechci moc mluvit nebo se stane zas nejaká tragédie..! fuj!.. Ale prostě občas mám takové skolny k nečemu a sama se nechápu. Vůbec nevím kde se to ve mě bere. Občas i řikám že jsou to jen blbé nápady ale občas si zase řikám že by to nebylo zas tak špatný.. Třeby by bylo lepší od všeho a od všech utéct někam pryč.. Nechápu se v poslední době.Sice se před všema tvářím spokojeně ale ti co mě opravdu dobře znají pozanj že není něco v poho.. Občas je to fakt k nevydržení. Taky si řikám že se ze mě stává uplný psychouš. Nevím je to divné.. Neměla bych asi nad ničím přemýšlet a měla bych se asi nutit neco dělat. Když jsem někde sama tak mě prostě napadaj takové divné věci které by asi nedopadli dobře..:/// Nevím no..
No to je jedno asi bych měla jít spát takže se mějte ..:))

guerrilla nerd: March 2012

Untitled

» BETTER MOMENTS «

V tom obrázku se tak troch vidím..

áááchjoo..

8. září 2012 v 20:50 | AnčuloSsS.*
...:( :( :( Všechno je tak divný.. V poslední době mě všecko štve. Zase si připadnu jako kdybych byla uplně zbytečná. Jako bych byla ta druhá.Nikdo mě nebere vážně..:( Nevím proč mám takové pocity. Možná si připouštím to že je někdo lepší než já. Ani psat se mi moc nechce protože nevím jak bych to všechno popsala..:( áchjo.. taky si řikám že takové články jsou o ničem a vím že nikoho nezajímaj ale jsou to moje pocity a prostě když už to nemužu nikomu říct tak se alespon trochu vypíšu.
ano každej má blbé dny ale občas tyhle dny se nedaj vydržet. Už chci zase ty normální dny plné smíchu..:((( nebaví mě to tu...!

3.9.2012

3. září 2012 v 20:40 | AnčuloSsS.*
Tak,jako kadžej jsem dneska byla taky ve škole. Došla jsem tam se spolužačkou K.
A zjistili jsme,že jsme upně někde jinde.No pak jsme zjistili,že se dělíme o třídu ještě s třeťákama (super)..:D Naštěstí mají praxu,takže je nebudu potkávat,snad jen na vlakáču.:D
Rozvrh ještě nemáme,takže těžko říct,kdy budu končit zítra. áchjoo.. Doufám,že né pozdě.
Mám zas tolik divných pocitů.. :/ áchjo nevím z čeho to je nebo proč to je. Je to asi strach ..
Ani se mi nechce moc psát.. Třeba zítra budu mít lepší náladu na psaní a tak na všechno..
Jo,blog bude na nějakou chvilinku,bez záhlaví.

2.9.2012

2. září 2012 v 11:14 | AnčuloSsS.*
Čáuté .. Dobře tak abych nebyla pozadu,tak taky napíšu,že zítra začíná škola.
To uplně miluju..:D Jak každej zaspamuje fejs blbejma statusama o škole. Snad každej ví,že zítra začíná škola a že se do ní nikdo netěší. I já se tam netěším abych pravdu řekla,tak sni mám celkem hrůzu.. Vubec se mi tam nechce.Začně škola a všecko se posere,tak nějak to cítím..
No to je jedno. Psala jsem,že si chci založit nový blog. Blog jsem si založila,ale ještě ho dodělávám.
Uvidím jak se mi tam bude dařit kdyby se nedařilo,tak ho přesunu sem :D ..


Adresa toho blogu je:

Http://Life-little-an.blog.cz

Tak budu ráda když tam občas někdo přijde :D Myslím,že by to bylo zatím vše :)