Srpen 2012

from the beginning

30. srpna 2012 v 22:19 | AnčuloSsS.*
Zdarec děcká :)
Přemýšlela jsem,že bych si založila nový blog. A to protó,že bych chtěla psát jen o sobě. Nebo spíše bych se zaměřila jen na můj život a prostě bych to brala vážně jako deníček. No nevím jestli deníček,ale prostě něco kam se mužu každej den vypsat ze všech těch pocitů a myšlenek a nápadu a všeho. Něco kam bych mohla psát své zážitky a prostě všechno. A občas bych napsala něco na to téma týdne . Prostě bych se k tomu dokopala,abych prostě taky uměla psát na nějaké téma. Ono se to občas může hodit.A nebo bych tenhle blog jen předělala. No každopádně jsem si chtěla vyzkoušet založit něco nového a chtěla bych na tom nějak zapracovat aby to bylo prostě něco co by se mi konečně líbílo;) Uvidím no. ;) Každopádně bych byla ráda,kdybych tam měla stejně velkou návštěvnost jako tady ( i klidně větší) :D Né prostě abych věděla,že někdo má stejné pocity atd. Už jsem za tu dobu co " blogařím" zjistila,že nejsem jediná kdo se cítí skoro stejně jako já.. A jsem ráda,že je ještě jedna osubka skoro stejná jako já ;) (( --> Terezka) :) Myslím že je to pro dnešek všechno. Začnu dělat na tom novém blogu a pokud se nepovede tak prostě předělám tenhle ;)

Jdeme dál...

28. srpna 2012 v 23:46 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Čauté. Takže začíná nám škola..:D Jo,všeci se strašně těšíme.. No,ale časem si zvyknem a budem zase spamovat facebooky tím jak se netěšíme do školy a že ten pondělek byl strašnej a že se těšíme na pátek a že je pátek konečně tady a nevím co všechno :DD..Nóó,ale zvyknem si.. Začátky jsou vždycky nejtěší ;) Pro někoho tenhle rok bude poslední pro někoho druhý a pro někoho první ;D
Díky bohu,že pro mě alespoň už druhý ..:D (druhák) jen aby si někdo nemyslel..:DDD

No a jak bych popsala prázdniny?...

Vždycky jsem čekala na něco výjmečného,ale bohužel,tak jako každý rok jsem se ničeho nedočkala.
Myslím tím třeba to,že by se naši třeba rozhodli,že někam pojedem,ale to se nikdy nestane a to s 356788 důvodů...Myslím,že se stím čekáním můžu rozloučit ;).. Ale,zažila jsem od každého něco. Bylo krásně i hodně blbě. Probrečené noci a taky propařené noci,když to tak nazvu ;D..
Myslím,že to bylo uplně stejné jako každé dny.. Vztávala jsem stejně brzo jako,když jsem jezdila do školy .. Ale jen 3 týdny no i když to je skoro celej měsíc :D. A to protože máme povinnou dvoutýdení praxu.:D Já měla 3 týdny protože jsem si musela jeden nahrazovat ;D,ale aspoň jsem poznala celkem dost novýh lidí ;) A viděla jsem polovičku spolužáků,takže to bylo taky fajn ;)
Byla jsem i na některých místech,kde jsem ještě nebyla a jsem ráda,že jsem se tam mohla podívat a zažít pár hezkých dnů:)). Ale nejvíce mě štve to,že jsem si řekla před prázdinama,že se budu snažit co nejméně chodit na facebook a tak celkově na počítač a budu venku. Bohužel mi to přišlo spíše naopak. Když jsem četla u některých lidí jak mají nabyté prázdniny a že se ani pomalu nezdrží doma,tak jsem záviděla. :/ Já jsem prostě nic naplánovaného neměla a i když jo tak se to zase nějak pokazilo,ale to je normálka.A proto si řikám,že plánovat si nic nebudu,ale stejně plánuju..:D Tak jako pak se nemám divit .. ;D Teď se taky "snažím" si těch pár dnů užít. Ale zase na pc..:D No uvidíme co se ještě stane:) Třeba nějaké překvápko :DDDD


A Zase chystám nějaké změny..:D jsem velice zvědavá jestli je uskutečním,ale snad jo :))
Nechce se mi moc psát,tak sem hodím pár obrázku a něco málo připíšu ..:D

(3) Lovely Pictures
Přesně tak,všeci něco tajíme. I když já už radějí ani né. Spíš už vůbec né a když jo,tak je to nějaká kravina o kterí nechci moc mluvit nebo se spíš bojím o tom mluvit. Myslím,že to co mám na mysli není něco co by mělo být utajeno,ale mám s toho prostě divné pocity.
Jde o to,že občas to co řeknu nebo to co se mi zdá se prostě za nějakou dobu určitým osobám stane.. :// Taky se mi stalo,že se mi zdál sen v kterém se něco odehrálo a další den se to prostě stalo..:/ O tomhle jsem raději nechtěla mluvit myslím že by to tak bylo lepší a možná by mi i určité osoby neuvěřili..:/ Nechci zase psát,že je dobré tajit důležíté věci nebo tajit někomu něco,to fakt né. Myslím,že já jsem se s toho taky poučila a jsem ráda.


Artsy |

Jo přesně tenhle obrázek vystihuje to co se v poslední době odehrává.
Prostě nikdy jsem netvrdila,že jsem uplně normální občas si myslím,že tomu tak ani není a jsem přesnej opak normálnosti.. ;D Myslím,že je lepší se smířit stím,že nejsem normální protože
nalhávat si něco co není pravda je divný..:D Prostě nejsem normální a je mi líto,že se stím někdo neumí vypořádat. Já se nebudu snažit být někým jiným. I když přetvařovat se umím a myslím,že to každej v dnešní době ;)Vím to o sobě a nehodlám to nějak měnit protože vím,že bych to nedokázala.. Né teď...

It was written in blood.

Nevím co bych k tomuhle dodala.. Prostě ten obrázek mluví za vše.
Někdy je lepší se tvářit jako,že je všechno dobrý .. I když tomu tak není. Nejhorší je když se nemáte komu vyříkat..:( Prostě ani osobě,kterou milujete..:( Prostě nejde to a tolik chcete!!
Víte,že vás neposlouchá nebo jsou to prostě problémy které nejdou vyřešit..:( Prostě někdy je lepší říkat ,že je vše v pohodě. --> Nádech,úsměv a jít dál ;)
Tumblr
I'm Fine

(1) Fotky na zdi

-->> Lidé se mění.Vzpomínky ne..
Myslím,že se nemusím rozepisovat..:(

Není to vše,ale nebudu to vypisovat všechno naráz.. Možná po nějaké době až se toho ve mě nahromadí víc.. Zatim ;)