Červenec 2012

16.7.2012

16. července 2012 v 21:41 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Dneska jsem si pročítala jen tak z nudy staré články a vůbec netuším,kde se ve mě kdysi vzalo tolik optimismu.. Všechno jsem psala tak radostně a bylo mi všechno jedno.
Brala jsem blog jako takovou srandu,kde jsem psala puberťácké kraviny..
Postupem času jsem blog začala brát vážneji. Bylo to jediné místo,kde jsem mohla psat to co cítím a co si myslím.. Když jsem věděla,že jsou tu lidé,kteří se cítí stejně jako já,tak jsem byla ráda a věděla jsem,že mi někdo může pomoct a já na opláátku taky..:)
Vím,že většína lidí co mě zná si myslí,že je kravina se svěřovat nebo spíš vypisovat někde na blogu,když mám tolik sourozenců,kterým můžu říct všechno..Blbost sice mám sourozence,ale nidko mě nikdy nepochopil.. Většinou jsem musela všechno řešit sama. Jediný co jsem od nich uslyšela bylo --> ,,To bude dobrý! " .. Slyšívala jsem to všude a moc dobře jsem věděla,že v tu chvíli to dobrý nebude.. Pak jsem vyzkoušela blog. A bylo mi líp.:) Jenže pak s optimistické Anet byl skoro pesimistický člověk.
Tumblr_m3qz2vopwb1qieq9mo1_500_large

Nevím co nebo kdo ze mě udělal to co jsem teď.. A upřímně na to přijít nechci. Když jsem se u některých článku pozastavila,tak jsem zjistila že se toho zase tak moc nezměnilo. Zjistila jsem,že v některých věcích jsem pořád stejná. Ale to fakt v mála případech..
Tenkrát jsem psala,že ohlížet se zpět je kravina..! Že se akorát pozastavíme nad některýma věcma co nás v minulosti trápili a pak nad němi přemýšlíme. A už nemůžem pokračovat dál,tak jak předtím.
Možná v tu dobu a chvíli mi to tak připadlo. Jenže,když člověk začne postupem času slyšívat od některých lidí,že nejste taková/vý,jací ste bejvali tenkrát,tak se nad tím možná trochu pozastavíte,ale netrápí vás to tak moc jak,když vám to řekne někdo na kom vám kdysi hodně záleželo nebo dokonce někdo na kom vám hodně záleží. To je třeba hodně dobrý kámoš nebo někdo koho znáte už od mala.. Připadne vám to,jako velká blbost. Pořád se vidíte uplně stejně jako před tím než vám to někdo řekne nebo naznačí. Postupem času se nad tím stejně pozastavíte a začnete hledat tu chybu .. V mém případě jsem nikde nic nenašla.. Pořád jsem si připadala stejná . Jenže postupem času jsem zjistila,že na tom něco bude... Uklidňovala jsem se tím,že jsem si říkala,že ,,Člověk se mění".. A takhle to šlo dál...

Jenže teď...

Jsem si na to zvykla a ostatní nejspíš taky.. Někteří mě měli rádi,rády ( :D ) takovou jaká jsem i stím,že jsem jiná a někteří ne.. Teď,ale vím,že v některých případech je dobrý se ohlédnout zpět.. Člověk toho zjistí možná mnohem víc než čeká.. Ještě přesně neumím popsat co všecko jsem zjistila tím,že jsem se ohlédla zpět,ale vím že jsem se opravdu změnila..
A dost mě mrzí to,že jsem kdysi hodně ubližovala lidem,kterým na mě záleží ..
Teď vím,že to byla kravina a taky vím,že jsem se měla nejdříve zamyslet nad tím co dělám a taky si pořádně promyslet každé rozhodnutí... V tu dobu jsem to asi neuměla.. Všechno pro mě bylo dobré.. Teď doufám že je to pryč :)..


Změnama to ale nekončí
Taky jsem byla hodně naivní. Myslela jsem si,že to co si sem napíšu taky tak bude..
Ono to možná bude tím,že jsem chtěla v některých věcech být jako ostatní. Začala jsem mít ráda to co ostatní jen proto,že se pak o ně každý zajímal.. ( Hodně přátel,hodně obdivu atd..)
Když se tak zamyslím,tak pomalu přicházím na to na co jsem kdysi příjít nemohla,ale věděla jsem,že to není tak jak by mělo být.. Kdysi dávno jsem psala,že věci na kterých mi dřív záleželo jsou pro mě teď nudné a věci na kterých mi nikdy nezáleželo jsou najednou zajimavé..
A to je to,že jsem se řídila ostatníma.Obdivovala jsem hodně lidí a taky jsem chtěla být aspoň s části jako ony.. Začala jsem se zajímat o věci,který mě nezajímali a měla jsem proto i hodně nesplnitelných přání.. Třeba New York.. Jo sice se mi líbil a zajímala jsem se o něj.. Jenže když o něk každý mluvil tak sem ním začala být posedlá. Teď vím,že to byla kravina.. Kravina byla hlavně to abych někoho kopírovala.. Každý by měl žít svůj život podle svých přání a plánu. Neměl by se opičit po někom jiným. Nikdy by nebyl šťastný.Myslím,že i teď mám své přání i plány,ale ty si raději nechávám pro sebe .. Neni to s důvodu,že bych se bála aby je někdo nekopíroval nebo tak něco. Protože vím,že já jsem někdo kdo není pro někoho nějaký "vzor" a jsem ráda! :)
Vím,že by se to posralo a nic by s toho nebylo. Chci si to pořádně promyslet a pak něco zveřejňovat nebo konat!..


Závěr?..

Občas,když člověk neví jak skončit,musí si uvědomit proč začal..
V mém případě je to taky tak nějak... Jsem ráda že jsem si to dneska přečetla. Možná tenhle článek bude pro někoho nezajímavý a taky mu nebude rozumět,tak je to škoda.. Hlavní je,že já mu rozumím ;) A myslím,že je mi i o hodně líp jak před několika hodinami.. To je dnes vše zatim se mějte :)

11.7.2012

11. července 2012 v 22:28 | AnčuloSsS.*

Ahojte všeci..:D

Týjo už je to druhej týden co jsme doma..:D Nějak moc rychle to letí ne?..
Škoda,že se každej rok o prázdninách nudím..://:D Příští rok si všecko naplánuju,tak abych se nenudila..:D ... Nic zvláštního se u mě za ty skoro dva měsice pauzy od blogu nestalo.. Pořád to stejné a myslím,že to neni tak záživny tak i zajimavý..


Tak nějak jsem přemýšlela a četla jsem si předchozí články a celkem jsem čuměla. :D Když jsem psala že bych chtěla mít červený vlasy a že bych chtěla pirs do jazyka,tak by mě nenapadlo,že to všecko si splním.. Té barvy jsem se nejdřív bála..:D Jako červená nevím no připadala mi strašně ryskantní..:D Začínala jsem nejdříve od těch načervenalích nebo nevím jak to jinak pojmenovat no to je jedno jde o to že teď si ty vlasy barvím na uplně červenou a připadá mi to dobrý :)
Co se týče jazyku,tak ten jsem si na konec teda píchnout nechala !!:DD A jsem za to strašně ráda :) I když začátek hojení nebyl slavnej :D ale i to se ná přežít ;)
menší ukázka :)
Jazyk :P


A teď bych si chtěla zase něco plánovat.. ;D
Teď bych možná šla k černé barvě,ale nejsem si jistá tak jak u červené.. Asi nejdřív vyzkouším zase ty tmavě hnědý a pak až uplně černou..:DDD A pak bych chtěla další pirs.A to pod ret :D nevím proš,ale strašně se mi to líbí..:)) No doufejme že tohle taky vyjde :))
Myslím že je to všecko co jsem chtěla :D možná mě napadne ještě něco,ale to až zítra :) Tak kdyby náhodou zase dlouho nic tak hezké prázdniny všem ;)))