Květen 2012

27.5.2012- POCITY

27. května 2012 v 23:24 | AnčuloSsS.*
Už delší dobu si řikám,že bych ze sebe měla vypsat uplně všechno..To co cítím,to co prožívám a taky to,čeho se nejvíc bojím..:/
Všechno na sebe tak nějak navazuje.. Nejde to v sobě dusit.. Dřív mi tohle pomáhalo.. Hodně jsem toho sem napsala a pociťovala jsem úlevu...Teď když jsem stím pokračovala,tak jsem ten pocit úlevy ani nepociťovala.. Nevím proč,ale věděla jsem,že je něco špatně.Nebylo mi líp i když jsem to někomu řekla....


Říká se že...

Až to ztratíš,uvědomíš si co jsi měl...
Člověk nemusí nikoho ztrácet,aby si uvědomil co má..
Stačí jen jedná kravina,která později nejde vrátit zpět.. Stačí taky jen jedna blbá věta,která všechno pokazí.. Stačí jen jediný pohled,pocit a všechno už jde samo.. Všechno se sere samo..!
Všechny narážky a provokace a výčitky vyplívaj s těch pocitů a nevím s čeho všeho.. Člověk by některé věci z pusy vypustit vůbec neměl,ale pocity ovládat nejdou..:( Přijde záchvat a všechno je venku..:(..

Tumblr

I já jsem taková..:( Člověk dělá chyby protože život nedošel s návodem.. Nikdo nám neřekl jak se máme v některých situacích zachovat.. Nikdo nám neřekl na co se máme připravit..
Každý si asi musí projít vším aby poznal na co si má dát příště pozor..:(

Chtěla bych to ze sebe vypsat.. Chtěla bych se vypsat ze všech těch pocitů.Cítím se strašně.. Pocity jsou strašně zamotané.. Chvílu jsem šťastná,usměvavá a pak najednou je zase všechno jinak.. Promítne se mi v hlavě něco hnusného a zachvátí mě takový panický záchvat.. Panikařím uvnitř.. Zadívám se na jedno místo a přemýšlím... Přemýšlím jaké by to bylo kdyby....Pak mi vletí slzy do očí a nejsem schopná o tom mluvit... Začnu se bát..Bojím se,že všechno to co bylo bude najednou pryč.. Že všechno hezké najednou skončí,že to zmizí jen tak...:(( Vím, možná jsem šílená,ale chci to napsat tak jak to cítím..!:( Možná tohle všechno nedává smysl,ale to je jedno .. Pro mě to má celkem dost velkej význám a chápu to.. Vím co tim myslím a je důležitý aby to pochopil i někdo jiný...:(
Tumblr

Vím,že já nejsem žádny svatoušek..
Áno dělám chyby.. Taky vím,že to co jsem udělala byla strašně velká chyba .. Kdyby se to nestalo tak je teď možná všechno uplně jiný a nemusela bych se tady tak trápit.. Možná je to všechno kvůli mě..:( Nedivila bych se.. Ale co bylo to bylo .. Hlavní je že to skončilo a já se ponaučila.. Vím,že bych to už NEUDĚLALA..! Mrzí mě že jsem dřív neuměla věci řešit tak jak teď.. :( Mrzí mě,že svýma chybama všechno ničím a taky mě mrzí to,že člověk kterýho miluju má pochybnosti a a chce něco jiného.:(..

Nedokážu přestat.. I když bych chtěla.. Nevím proč možná je ten strach silnější než já..:(

Galleries ‹ J'aime la photographie — Blog.com

Faded from the Winter
Fotoalbumy - Awrylka - **...Amazing...** ;) - Pokec.sk

xyz
Myslím že by to mohlo byt všechno...:( Líp mi furt není...:( dobrou ..

pocity

25. května 2012 v 23:52 | AnčuloSsS.*
Čáuté..
Tak nějak delší dobu se marně snažím pochopit,to co se teď děje.. :/
Snažím se přestat a snažit se být v pohodě,ale bohužel to nejde.. Každej den se najde něco,co mě srazí zase spátky.. Zase něco,co vě mě vyvolá takový ten hnusný pocit.Pocit rozčílení a žárlivostí a bezmoci a ještě takového uplně nejhoršího.. :// Takového,že na vás nezáleží, vy ste ta zbytečná a nevím vco ještě.. Nevím.. Jsou to moje pocity..!.:/

Pořád nic nechápu..:// Pořád zjišťuji,ale na nic nedocházím.. Jedno vím,ale jistě..
STRAŠNĚ MOC MĚ TO NIČÍ..! Strašně moc to bolí..:( Jsou to hnusné pocity... Dlouho tohle nevydržím..:(

Nežite život niekoho iného, ale žite svoj sen. Choďte za svojimi snami a robte v živote rozhodnutia, ktoré Vás budú posúvať ďalej!

8. května 2012 v 23:17 | AnčuloSsS.* |  Píšu..

čáuté.
Po dlouhé době se zase ozývám.. Hodně dlouho jsem přemýšlela co napsat. No tohle bylo asi nejdýlco jsem přemýšlela nad nějakým článkem.. Vždycky když jsem nepsala dlouho tak to bylo protože jsem to nejspíš pozastavila.. No,ale o tomhle jsem psát nechtěla ..
Tolikrát jsem slyšela ,,Už jsi něco napsala ?." ,,Už máš nějakej novej článek? "..
Odpověď pokaždý zněla stejně.. -> NE.. Dneska jsem si řekla,že bych konečně něco napsat mohla.. Tenhle článek nemám vůbec promyšlenej.. A taky toho bude možná víc než obvykle.Viděla jsem něco co mě k tomu nakoplo...


Nežite život niekoho iného, ale žite svoj sen. Choďte za svojimi snami a robte v živote rozhodnutia, ktoré Vás budú posúvať ďalej!

K tomuhle bych toho měla celkem dost.. Když jsem tohle začala číst na facebooku,tak jsem si vzpoměla na jednu holku.. Když jsem (hodně dávno) četla její blog,tak jsem ji obdivovala a přitom nesnášela.Obdivovala jsem ji za to jak měla všechno v hlavě poskládaný a jak si jde za svým cílem.. Záviděla jsem jí to,jak všechno bere v pohodě a ničím se nestresuje .. Chtěla jsem být jako ona.. Dokonce jsem si založila tenhle blog.! Tak nějak jsem ji chtěla napodobovat a vyzkoušet to co ona dělá.. Tenhle nadpis tohohle článku přesně vystihoval to co ona psala.. Pořád psala o tom jak by chtěla někdy něco dokázat a jak by chtěla být ta o které se bude někdy v budoucnu psát v nějakých učebnicích..:D Jo celkem vtipné. Nejvíce mě pobavilo to,jak psala že proto udělá maximum.. Jo,už je to celkem dlouho co blog nemá a co je uplně obyčejná holka jako kterákoliv znás..Vůbec nic nedokázala.. Možná to,že má celkem dost lajkůu fotek na fb.. A to možná tím,že fotí fotky tak nějak jinak něž ostatní. Ta holka nedokázala vůbec nic s toho co si tolikrát na ten její slavný blog psala. ;).. To co ona psala se psalo už i na jiném blogu takže ten můj nadpis tak nějak sedí.. ,,Nežite život niekoho iného, ale žite svoj sen. Choďte za svojimi snami a robte v živote rozhodnutia, ktoré Vás budú posúvať ďalej! "


Nechtěla jsem psát celý článek jen oní.. A taky jsem ji nechtěla nějak pomluvit nebo tak něco,ale ona mi přišla jako dobrý příklad toho o čem jsem chtěla psát..
Taky proto jsem si přestala hrát na něco co nejsem a naivně si nalhávat,že ze mě bude něco jinýho než sama jsem.. ;) .. Taky vím,že žít život někoho jinýho je celkem fuška a vůbec to není to co chci já... Člověk si musí vymyslet takový sen aby byl reálný a aby měl dost odvahy a odhodlání si ho splnit.. Jedině tak bude pevně rozhodnutý dělat rozumné věci,které ho posunou až tam kam on sám chce!!!:))..(Možná až do těch učebnic ) :DDD...

Tumblr_lwo4lkxm8v1qjeapro1_500_large

Pocity ?..

Né nebudu se vypisovat.. Dám sem jen pár citátu .. Tak nějak to vystihuje některé z mých pocitů...

Pozri sa na mňa. Som mladá. Som ustráchaná. Prestávam prehĺtať svoje slová. Prestávam sa báť toho, čo si o mne druhí myslia. Obliekam si čo chcem. Počúvam hudbu akú len chcem. Púšťam ju nahlas a tancujem. Prestávam čakať na piatky. Žijem tu a teraz. Riskujem !
Lebo tento život je MÔJ ! =))


Som človek... Človek s chybami... Učím sa, padám a vstávam... Snažím sa dať svojmu životu zmysel... Naučiť sa byť silnejšia, ako som a prekonávať všetko, čo mi život prinesie... Nenadávať na život... Je aký je, dal mi, čo dal a vzal, čo potreboval... Myslím na to, že niekto sa má horšie ako ja... Každý deň musí bojovať o život... Som rada, že žijem... A že žijem tak, ako žijem..

Je mi ľúto, že bývam taká, ale niekedy mám žiarlivé myšlienky - Že niekto iný ťa môže spraviť viac šťastnejším, ako by som mohla ja. Jedná sa o moje neistoty. Pretože viem, že nie som najkrajšia a najmúdrejšia. Ale viem, že bez ohľadu na to, ako tvrdo a dlho by si hľadal - Nikdy nenájdeš niekoho, kto by ťa miloval tak, ako milujem ja teba. ♥


Veľa ľudí si myslí, že si žiarlivosťou dokazujú lásku...
Ale len málo kto si uvedomuje, že žiarlivosťou lásku ničia.
(!!!!!!)
Raz sa možno nájde človek, ktorý ma bude mať naozaj rád takú, aká som..
Tiež si často nepripustím chybu.=( a potom ma to mrzí .....
alone, black and white, brunette, cute, girl - inspiring picture on Favim.com