Duben 2012

Ľudia ti povedia, že si sa zmenil, keď prestaneš robiť to, čo chcú oni !

19. dubna 2012 v 22:14 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Zdravím ..:)

Ľudia ti povedia, že si sa zmenil, keď prestaneš robiť to, čo chcú oni !


Přesně tak..! Stímhle jsem se setkala několikrát,ale nejvíce u jedné osoby. Né,že by se ta osoba měnila,ale spíš to tvrdila o mě.. ! Člověk,kterej je tak strašně falešnej a myslí si o sobě jak moc je důležitej a oblíbenej..Týjo dřív,když mi řekl,že se chovám jak namyšlená bárbinka ( né,nevim kde na tom byl),tak sem to brala tak nějak vážně a chtěla jsem se změnit a lézt mu do prdele. Nevím proč možná proto,že každej dal na něj a když se on s někým přestal kamarádit tak ti ostatní taky.. A pak,že já se chovám jako bych byla v prní třídě...:D Nejlepší na tom všem je,že ten člověk mi tolikrát tvrdil jak moc mě miluje a nevím co ještě..Byla jsem ta nejlepší holka co zná a další žvance.. :D Po nějaké době jsem byla zase arogantní píí..

vždy si preňho najkrajšou slečnou , akú kedy stretol . .
no keď to skončí , si preňho kurv*u o ktorú by ani nezakopol

Slyšet,že jsem se ,,změnila" od takové osoby to je fakt k smíchu..:D Víte proč?..
Když jeden z jeho ovásků neudělá to co on řekne tak je zle..:D Už jsou to největší kreténi a nevim co ještě.. Nic proti,ale hochu ty by si bez nich nebyl vůůbec nic!! ;) Nejvíc mě dostává jak,každýho odsuzuje jen proto,že nedělá to co on chce..! To je tak strašně ubohý a trapný ..Áno, robím chyby . . .
Ale život neprišiel s návodom


Nikdy jsem netvrdila,že jsem dokonalá,že jsem nikomu nikdy neublížila a že jsem bezchybná !!..
Protože vím,že nikdo není dokonalej ikdyž si to většina namistrovaných lidi myslí... ;/.
Nikdo se nenarodil bez chyby .. Každej dělá chyby i ten nejhezčí,nejhodnější,nejvtipnější a taky ten nejsvůdnější ..( nevím proč nejsvůdnější :D napadlo mě to)... Protože život nepřišel s návodem.. Nikde neni psáno jak se máme chovat a taky nikde a nikdo nám nemůže rozkazovat. Každej v životě udělal nějakou chybu .. Takže nikdo o sobě nemůže tvrdit,že nikdy nikomu neublížil a taky,že nemá chyby..! Je to blbost..!


Novinky ?..


Tákže zííítra je konečně páátek 20.4 ..:D Strašně se těším a taky strašně bojím..:D
Jdu konečně na ten můj PRVNÍ pirs..:D A to do jazyka ..:D Neskutečně moc se těším :)
No myslím,že to bylo asi všechno co sem chtěla napsat.. Psala jsem to proto,že mě některé věci dokážou tak naštvat.. :// NO nic dobrou :))


18.4.2012

18. dubna 2012 v 3:09 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Čauté:)


(O blogu)

Nevím jestli je to normální,ale zase píšu v tak pozdní nebo spíš ranní hodinu..:D
Jen tak prozajjímavost je 2:27. Skoro půl třetí ráno a já nespím. Místo spaní zase píšu nějaký článek. :D.Trochu jsem si pohrála s blogem. Týjo,řeknu vám celkem makačka.:DNež sem na všechno přišla.Taky jsem vždycky jenom změnila šablonu a hodila fotku a nějak extra jsem se stím nepárala,ale dneska jsem se do toho víc zažrala.Není to nějak extra,ale tak na začátečníka je to celkem v poho. Tak hlavně,že seto líbí mě.;)No jinak jsem se rozhodla,že na blog budu chodit nebo spíš přidávat články spíš tak 2-3x týdně.. Pardón,ale taky nemám tolik nápadů a můj život neni zastak akční ;D..Taky chci nabrat víc ,,Sbéček" ;). Dřív jsem jich měla trochu víc,ale nechtělo se mi to kontrolovat a smazala jsem je.Až na jednu :). Teď mi to nevadí stejně se pořád nudím,takže BERU! Myslím,že o blogu by to mohlo stačit. ;)


Tumblr_ll5qnasouz1qbj1hto1_500_large
(bože,to je psycho :DDD)

Pocity?..

Víte,jak jsem psala o té houpačce? .. Jednou ste na hoře a všecko je dobrý a pak zase dole a všecko je zase uplně hnusné a deprimující?!.. Tak nějak se teď cítím..
Občas chcete říct něco co bude myšleno v dobrém a pak najednou se to převrátí v to nejhorší..
Chcete něco dokázat,ale nikdo tomu co říkáte nevěří..! Nebo věří,ale pořád váha a myslí si svoje.. Taková bezmoc ..Nejhorší je,když si všechno zavinite vlastníma chybama..Jo,jsem taková. A mrzí mě to ikdyž to asi na sobě nedávám znát.. Hodněkrát řeknu něco co z pusy vypustit vůbec nechci. Prostě se to nedá udržet. Buuuch!.. A je to venku .. A zase jsem špatná já.Občas sem přemýšlela jestli by nebylo lepší to skoncovat. Skrz tyhle hádky a neustále provokace. Vím,že jedinej člověk,kterej provokuje jsem já. Proto jsem nad tím přemýšlela. Člověk,který nechce nikomu ublížit a dodržuje všechno co řekne si nezaslouží někoho kdo všechno akorát posere!§:((
Vím,že ten člověk nad tím určitě taky přemmýšlí a divila bych se kdyby ne. Jsem strašná osoba. Občas mi někteří říkaj,že jsem jiná než ostaní,ale nevím včem. Jsem hodně přátelská na některé hodná,ale taky dokážu být strašně protivná,zlá,sobecká,provokativní,užárlená,nesnesitelná,agresivní atd..
U té agresivity bych se trochu pozastavila. Občas,když mě chytne nějaká depka tak sem fakt psycho. No spíše taková ta zuřivá depka.Nevim jak bych to jinak měla nazvat.Když,jsem byla menší no když mi bylo zhruba 11 let,tak jsem v pokoji vždycky ze zlosti rozházela všechny věci. Třeba den před tím jsem si krásně uklidila poličky s knížkama a různejma kravinkama a byla jsem happy!.. Další den sem všechno vyházela na zem . Ze všech poliček,skříní,stolů taky u sester,kopala jsem do věcí a řvala..!! Klidně jsem v tom nepořádku seděla 2-3 hodiny jen tak.. Pak jsem to zase všechno uklízela. Možná proto už tak nesnáším úklid..:D (dělala jsem to poměrně často).. Teď už to neni tak strašný . Obšas si to vyleju na někom jiným, ikdyž vím že je to uplná kravina..!:/ Možná je to proto,že jsem takové malé tele,které je ještě ze všeho mimo a neumí v tom všem chodit..!:/ Omlouvám se,ale nedokážu se ze dne na den jen tak změnit a být vzornou holčičkou..Toprostě nejde..!:/
TumblrTumblr_m2mq68apsx1qbk6flo1_500_large


Novinky?..

Tak už skoro týden jsem doma. Beru zase nějaké antibiotika :D..
Takže zase lenoším celej den u facebooku a nudim se..:D
Taky už v pátek jdu na ten pirs do jazyka !:)) Strašně se těším:) no i bojím je to můj uplně první.
Vždycky jsem si říkala,že do jazyka bych si ho nikdy nedala a teď ?...:D Teď se na něj strašně těším :) Půjde semnou snad i spolužačka,která si ho de dát taky ,, POkudnepojede tak semnou pojede sestra. Ta už má 2pirse a to je o 2 roky mladší D:DDD.. A já byla taky u každého jejího píchnutí,takže ona bude taky!:)) Jinak je to asi všecko a už jdu spat jsou 3:07 :D takže dobrou noc :))

Leia Wetterstrand

Bez názvu....

10. dubna 2012 v 23:09 | AnčuloSsS.* |  Píšu..


Možná,teď budu psát celkem často.

Taky znáte takový ten pocit,kdy si myslíte jak je všechno v pohodě a jste strašně šťastní ?..
Jo,je to hezkej pocit,když si myslíte,že vám všecko vychází a pomalu vše dochází.. Všechno je najednou tak v pohodě všecko co bývalo otravný je teď příjemný.
383917_350485368300329_276330842382449_1522416_61130636_n_large
Jo,jak naivně jsem doufala,že všechno bude v pohodě a taky,že budu konečně spokojená. Nechci řéct ani napsat,že nejsem šťastná,spíš tim chci říct,že všechno není takové jaké jsem myslela,že je.. Popravdě je všechno tak nějak divný.. Zase..!:/
Jo,možná na tom mám nějaký podíl možná větší podíl,ale není to jen moje chyba,,
549452_305681582834731_303568876379335_764449_319731400_n_large

Je to jak na tomhle obrázku..
Když máte pocit,že jste se konečně zase odrazila od toho hnusného dna a věříte,že všecko může být dobrý tak je to přesnej opak. Odrážíte se a pomalu se houpete. Máte takové smíšené pocity. Chvíly je ten pocit takový plný nějakých očekávání a taky nějakých plánu a pak je to takový srážlivý a bezmocný pocit. Když se odrážítě víc a víc tak,už jsou to takové ty pocity kdy,je všecko dobrý a pak zase špatný.. Už to není nic smýšeného. Nahoře je všechno dobré. Vidíte všechno jasněji a máte nějaké plány a naděje.Konečně se vám zase daří věřit a doufat v něco,ale jak ste dole tak vás to zase sráží níž a níž..

Sly skrýváš za úsměvem.. Jen aby nikdo neviděl jak moc to bolí a jak moc tě to trápí.
Bojíš se něco říct protože se všechno obráti proti tobě.. Za všechno zase můžeš ty. Dusíš to vsobě dál,ale uvnitř řveš!.. Nehorázně hnusnej a ničiivej pocit to je... Možná,že už to ani nemá cenu nějak rozebírat. Občas se naskytnou takové chvíle,kdy vám připadne jako by bylo už pozdě něco řešit... Jako by bylo pozdě na nějaké nápravy. Jako by ten druhý o vás nestál. Snažíte se aby se cítil nějak dobře,ale vždycky se naskytne nějaká příležitost kdy se vše může otočit proti vám a zase vše omlátit o hlavu..
Je to nehorázně hnusné.

Chtěla bych vztah,který bude o důvěře... Chtěla bych vztah bez všech provokací (obooustraně) .
Nechci pořád poslouchat to samé. Nechci poslouchat ty samé narážky.. Každý děla chybi a těma se učí.. A nepomůže to,že se to člověku bude pořád mlátit o hlavu.. Tak toho čloověka akorát srazíte na uplne dno. A pak začne pochybovat..:/ Pochybovat o tom vztahu mezi vama.. O tom jestli ste pár a nebo jen kámoši. Nebo jestli ten vztah ještě na něčem stojí nebo už je to jen o nějakých věcech.. Jestli je pro toho druhého dost dobrý ..A tímhle se ten člověk začne měnit.. A to tak,aaby byl jak vzhledově tak i chováním jiný... :/ A pak je těch chyb nějak moc a jeden znich to nevydrží a skončí..:/ .. Jsem ochotná pro to něco udělat,ale pokud by to tak šlo dál tak to nemá cenu.. Nedokážu pořád poslouchat nějaké narážky! Vadí mi to! Vím,že jsem udělala chybu,ale co je moc to je moc.. A pak se člověk diví,když si někdo ublíží..!:(
Nedokážu to v sobě dusit.. Jo,možná je taky chyba v tom,že to neumim všechno říct o očí protože se bojím hádek,ale takhle mě možná pochopí víc lidí..


Díky:) Good Night All:)
Tumblr_lwo4lkxm8v1qjeapro1_500_large

Never look back-..

9. dubna 2012 v 23:47 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Nikdy se neohlížej zpět..

Jo to je sice hezký,ale bohužel i těžký. Tolikrát si řikám,že dokážu zapomenout na to co bylo a překonat hodně těžké věci. Řikám si,že jsem přece silná.Jenže pak si uvědomím,že ze sebe zase chci dělat něco co nejsem a na co nemám... Nutím se do některých věcí a pak to dopadá špatně.
Vím,jaká jsem a vím co dokážu,ale vím že to co ze sebe chci udělat nedokážu..Nedokážu být taková,že zapomenu na některé věci nebo na některé osoby.. ( a nenarážím na nejmenovanou osobu).. Myslím to všeobecně nejsou to jen kluci.. A taky nedokážu zapomenout na některé slova co někteří vypusti jen tak bezproblému z pusy. Jo,vím že teď si mnozí řeknou ,,Ty máš co řikat".. Vím,že tohle je celkem směšný a taky vím,že nejsem svatoušek a hodněkrát toho vypustím fakt moc,ale taky nejsem jediná co tohle dělá.. Taky stím chci přestat jenže vždycky se najde nějaká věc nebo nějaké slovo a prostě to v sobě neudržím a plácnu nějakou kravinu,která by měla raději zustat tam kde se vzala..To není jediná věc,která mě štve. Hodněkrát se jen tak zaposlouchám do nějaké pisníčky,kterou znám třeba strašně dlouho a u které mám hodně vzpomínek a nejde jen tak přepnout a myslet na něco jiného.. Prostě mám tam hodně vzpomínek,které v přítomností hodně bolí a nebo se mi po nich stýská.. Né,protože jsem tam byla třeba s nějakou osobou nebo tak,ale třeba protože jsem v té době byla šťastná a neměla jsem třeba problémovej život jako teď.. Nebo když se podívám do kalendáře a vidím tam nějké datum,tak se zamyslím co se v tenhle den v minulosti stalo.. Nemusí to být třeba datum z minulého roku,ale může to být třeba datum kdy mi bylo třeba 10 let.I takové dny si pamatuju( nekteré :D ).. Když se zamyslím na ty osoby co v těch vzpomínkách byli tak vidím,že nejsou stejní. Vážně se vzpomínky nemění,ale za to lidé jo..:/ Je to celkem smutné,když se nad tím přemýšlí.. A pak,že se nemáme ohléžet zpět. Ono to možná někdy půjde,ale stejně si myslím,že každý člověk se ohlédne zpět a zavzpomíná na staré časy...
Tumblr_lmki5rmwot1qd5zboo1_500_large

Tímhle článkem jsem chtěla říct,že nikdo a nic nám němůže poroučet. A že se nemůžem do ničeho nutit.. Buď to prostě půjde z vlastní vůle a nebo ne..! Nikdo nám nemůže nic vnucovat a nařizovat.. Každý si musí projít vším aby poznal co je pro něj nejlepší. Nikdy nesmí poslouchat ostatní,. Pokud si někdo něčím prošel nebo něco poznal,tak nemá právo nikomu nic rozmlouvat. Volba je jen na tobě jestli to budeš chctít poznat sam/a,nebo budeš poslouchat ostatní..Myslím,že první volba je nejlepší,.. ;) Dobrou :)

Fuck !..

3. dubna 2012 v 22:50 | AnčuloSsS.*
Good Evening.. ;)
...Když jsem tak dlouho nic nenapsala,tak jsem měla možnost trochu popřemýšlet. ;)
Nepřemýšlela jsem nějak extra spíše se to týká blogu :D..
Rozhodla jsem se,že kdž bude nějaké srozumitelné téma týdne,tak to budu psat.
No.. Což se říct o tomhle tématu fakt nedá ...:DDD ,,Svobda slova" ..:d Bože,co to je?:D ..
No nebudu se tím zabejvat.. Když,jsem se ve škole nudila ,tak jsem si otevřela zprávy a začala si prostě cosi psat... Pak jsem nad tím tak přemýšlela a řekla jsem si,že bych si mohla napsat nějaké poznámky.. No nebyli to poznámky jako poznámky,ale spíš to očem bych mohla napsat nějaký článek. Takže spíše nějaké témata. Proč ty poznámky?.. Protože jsem takovej sklerotik,že to neni ani možný ( o tom později).. :D Vždycky mám plnou hlavu témat a všec nápadů,ale jakmile dojedu dom,ta si nemůžu vzpomenout na nic.. :D prostě každej nápad je fuč.. Říkala jsem si,že bych si mohla sepisovat na papír,ale pak jsem došla na to,že by to bylo stejně prd platné.. Buď bych ten papír někde vytrousila nebo bych se na něj ani nepodívala ( bylo by to něco jako s úkolníčkem,který jsem si vždy na začátku roku zavedla.. později sloužil na malůvky ;) )):D..Na mobil přece nezapomínám .. ;).. No a k mé skleroze.:DDD
Vážně bych měla brát nějaké léky či vitamíny nebo něco na podporu paměti.. :D Jo!. Jasný stane se,že člově občas něco zapomene,ale aby to bylo i víckrát za den a pořád to stejné to je trošku divné.. No kdyby to byl jen jeden den,ale když je to už asi po 5-té tak jako dobrý..:DD.. jde o to,že jako každý den dojdu do školy a jdu se samozdřejmě přezout :D Zamču skříňku a odcházím do třídy.:D Po vyučování nebo spíš na konci hodiny si vždycky nachystám klíčky abych to tam nemusela hledat ještě pul hodiny:D.. Když jsem šáhla do kapsičky v které většinou mám klíčky,tak jsem zjistila,že tam není..Myslela jsem si,že jsem ho něke vytrousila. Tak jsem si řekla,že pujdu domů asi v papučách.. No né,nepůjdu,ale pojedu VLAKEM! :DD Při té představě sem se musela zasmát..:DD Když jsem přišla do šatny,tak jsem uviděla ten klíček ve skříňce ..:D Né vůbec se mi spolužačky nesmáli ..:DDD Včera se mi to stalo taky stím rozílem,že jsem odcházela a nechala ho tam do druhého dne.. :D Prostě pohodička..

Jinak ve škole nic nového.. Pamatuju si jak jsem se do školy strašně těšila a teď tam chodím s takovým menším odporem.. :/ Možná je to tím,že už tam nemám moc kamarádu s kterýma by se dalo normálně pokecat. Všechno se změnilo.
A taky jsem došla na to,že už pomalu přicházím na někeré věci v kterých sem se ještě nedávno nevyznala.. Nebo spíš to začínám zase všechno pociťovat pomalu vím co vlastně chcci a co ne..


-Chci být šťastná stim ňufanem -> O..:*
-Mít nefalešné kamarády,kterým můžu říct všechno aniž by to rozlecávali někomu jinýmu.
(U tohohle se trochu pozastavím.. Před několika dnama jsem poznala,že někteří co nosili nálepku KAMARÁD,jsou po pravdě NEkamarádi.. :/.Je to celkem hnusné,když kamarád ví něco co já ne, a neřekne mi to,ikdyž bych to vědět měla a myslím tím jenom já.Dalo by se to přežít,ale když to rozkecává ostatním to je celkem hnus. Dál k tomu nemám co říct. Falešné kamarády nechci!!!..)
-Chci dobré známky!:D
-Chci mít lepší paměť
-Chci vycházet s každým. Bez ohledů,kdo to je a podobně..!


A taky jsem hodněkrát psala,že tohle je můž život.. Jo,klidně to napíšu ještě nedělá mi to problém . ;)
Prej,že za pravdu se každej zlobí. No nemyslím si,že je tohle vždycky pravda. I za lži se každej zlobí-v mém případě.Né.že bych někomu lhala to né,ale sere mě to,že někdo úplně ze hry se do všeho začne srát,protože uslyší nějak blbě sehranou verzy.. :// Né,nechci se nad tím nějak rozčilovat nebo tak,ale prostě když někdo od někoho uslyší uplně něco jínýho a když si k tomu zaně ještě někdo něco domýšlet aby to bylo zajimavější,tak je strašně ubohej a trapnej. Stejně to na konec odnese ten,kterej si tohle všechno vymyslel..!! Ono to pokaždý vypadá tak,že vhraje ta největší mrcha,ale v tomhle případě to bude naopak. ,,Na každou sviňi jednou dojde"! Možná to nebude teď,ale klidně si počkám na to,až se všechno provalí a bude to tak jak si myslím.. ;) Úpřímě se na to moc těším ;)..

Já tyhle věci beru.. Jo,přiznám se,že mě to štve!!.. Tak koho by to neštvalo,když si do všech těch problému ještě někdo něco domyslí.. Myslím,nebo spíš vím,že by to nasralo kohokoliv.!.. Beru je s úsměvem. Vím,jak to všechno je a tak jsem v klidu. Snažím se těma věcma nerozrušovat a to,že mi někdo řekně,že se chovám jako ,,Arogantní pí*a" mě nenasere..! ;))
Sorry,ale to,že se nechovám podle tvých představ mi žile netrhá ;))'.. Pokuď vím,ty by ses taky nechoval,tak jak by t říkali ostatní ;)).. NEBUDU SE CHOVAT,TAK JAK CHTĚJÍ OSTATNÍ..! BUDU SE CHOVAT,TAK JAK CHCI JÁ! ;) Tak mi to vyhovuje..:) A tak,to taky bude! ;) Pokud se to některým nelíbí tak to není moje starost;).. Jiná nebudu ! ;) Myslím,že tohle je všechno k tomuhle..;)
Tumblr_l37ti8rxo21qzll95o1_500_large
.. To by bylo asi všechno. Tak nějak jsem se vypsala .. ;D Dobrou :))