Březen 2012

bez názvu..

25. března 2012 v 22:47 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
čauky.
Dlouho jsem nic nepsala protože sem neměla potřebu se nějak vypisovat.. No chtěla jsem,ale nevěděla jsem pořádně co bych napsala a jak bych to sepsala.. To je jedno možná se to urovná tak nějak samo bez nějakých článků.. Stejně si to tá osoba nepřečte takže by to bylo zbytečné..
Teď se tu asi ani nějak moc ukazovat nebudu protože mám odpolední a dom budu jezdit asi pozdě takže nevím jestli by bylo o něčem psat. Nic moc nového se v mém životě neodehrálo. Jen samé hádky a nervy.. Ale to řešit nehodlám ta osoba je mi tak nějak u zadku.. No myslim že zbytečně nic psat nebudu možná v týdnu něco přidám,ale to spíš podle toho jak se mi bude chtít.. ¨

nějaké nové fotky..:D

Změna ;P

18. března 2012 v 5:27 | AnčuloSsS.*

Ahojky :)

Takže,hned na úvod tenhe článek bude zaměřen spíše na holčíčí téma,takže pro někoho to možná bude dost nezáživny. ;D. A je tu ještě jedna věc. Jako,už asi před hodinou jsem tak nějak dávala dohromady tenhle článek. Jo byl už skoro hotový no nebyl,byl teprve v polovině nebo dokonce ve čtvrtce,ale zdál se poměrně dlouhý. :D Jo byl opravdu super byla jsem ráda,že sem konečně dám nějaký dobrý článek,který se mi tak nějak povedl sepsat, No jenže to bych nemusela být takovej idiot,kterej nečumí na klávesnici a mačká uplně něco jinýho.;/ No jo to jsem prostě já. ;D Smazalo se mi to. Takže jsem se asi poučila. :D Nedávat si na tom až tak záležet
No nedošla jsem jen na tohle,ale i na to,že mě baví psat články v tak brzkých hodinách.:D
( No možná jsem měla napsat v tak ranních hodinách,ale i tohle se dá cháoat ne ? :D )
No né že by mě to nějak extra bavilo,ale spíš v tak ,,Brzko-ranních" hodinách mám přehled o tom co chci napsat.Většinou když,píšu někdy uprostřed dne tak to píšu strašně na rychlo a nemám skoro žádnou představu o čem chci psat.Píšu jen to co mě v tom momentě napadne. A pak to tak taky dopadá.No to je jedno. Týjo myslela jsem si,že ten úvod bude mít jen pár vět,ale je až neskutečný jak já se umím rozepsat ..:D ( Když chci ):D.
1381399-9-1327077070579_large


Takže o čem jsem chtěla vlatsně psát.:D No v předchozím článku jsem psala,že bych se chtěla trochu pozměnit. Myslím jako vzhledově protože v chování jak jsem si od někoho vyslechla by to stačilo !.. ;D . No každopádně je to snad můj život ne?..:D Taže Sorry!.. Nebudu se řídit ostatníma. ;) No,ale o tom jak se mi do života sere milión lidí sem psat nechtěla.;) Takže z5 k změnám ;P . Možná jsem se v minulém článku zmínila,že počkám do pondělí na tu novou barvu na vlasy. No původně to do podnělí mělo být,jenže já jsem strašně netrpěliví člověk .:D .Obravila jsem si jí dneska. No upřímě čekala jsem že bude trochu světlější. Možná,že to přebarvím nějakou barvou,která bude trochu v světlejším odstínu;). Když jsme u těch vlasů tak jsem ráda za tu délku co mám.;) Ještě trochu aby porostli a byla bych fakt spokojená .. ;) --> Myslím vlasy! :D
Chtěla bych je tak nějak PODPRSA. :D Do léta by to mělo bejt no to dřív,ale tak stát se může cokoliv.:D.
az-ure az-ure
Třeba tak dlouhé,ale pořád tam není tá správná barva.
Love a Riddle Jo možná tak by ta marva mohla vypadat ;).


No ta změna se,ale nemá týkat jen vlasů .. Takže od vlasu pryč.:D
Chtěla bych se začit líčit jinak ..:DJo jáá pořád experimentuju,ale nikdy se neodvážím v tom nějak jít. :D Vždycky to upatlám na původní stav ;D. Teď,když nemám po nocích co dělat tak prolézám různé stránky a nacházim tam i celkem dobré nápady. No spíš bych to měla nazvta inspirací,ale i tak se to dá chápat ( né ? ;D)..Když se dívám na nějaké obrázky třeba na -> weheartit.com tak nechápu. Nechápu jak někdo může být třeba tak krásný a prostě nechápu jak můžou mít takové nápady. ( to že je tam někdo krásný nemyslím jako že nějak extra. Myslím jakože jsou ty obrázky povedený. Spíš jsem to měla napsat talhle,ale to je jedno mazat se mi to nechce.. :D ).No teď moc experimentovat nemůžu na jednom oku by se to asi moc odskoušet nemohlo.. ;/ .. Už to chci mít takové jako před tou operací. ( samozdřejmě,že bez tam té kraviny). Našla jsem pár obrázků,které mě celkem inspirovali.
->Cher lloyd Cute Eyelashes Eyes Eyeshadow Fashion Girl Gorgeous Leg tattoo Make Make up Photography Sexy Smokey eyes Smoky eyes - PicShip FFFFOUND! | Nickel Cobalt
live your dream cute, eyes, girl, lashes, make up - inspiring picture on Favim.com
Je tam toho mnohem víc,ale nechce se mi toho sem tolik dávat. Myslím,že tohle by pro představu stačilo ne?..:D Nechci nikoho napodobovat nebo tak něco,ale chci byt trošku jiná né pořád stejná ..! Nechci na sebe ani nějak upozornit to vůbec. Já se spíš vždycky schovávala nechtěla jsem aby si mě někdo nějak extra všímal. No co bylo bylo teď je to trošku jiný. Už nechci byt zase až tak ,, neviditelná" . Chci být prostě jiný než ostatní. Nechci být stejná . Je mi jedno jak se na mě budou dívat. A co jako?! je to můj život,moje rozhodnutí nenechám si do toho kecat. A to myslím vážně.:DDD Kolikrát si nenechám kecat do věci i od mamky tak proč bych měla poslouchat někoho jinýho.!:D .. FUCK WHAT PEOPLE THING AND SAY ;P ;D.
No myslím,že jsem napsala to co jsem chtěla. :D No a myslím,že je toho taky dost..:D No a myslím,že by bylo dobrý jít spat :D Protože je 5:25 .:DD Vtuhle dobu se chystám ráno na bus taky dobrý:DD.. No nic dobrou ;)


Life is change..

15. března 2012 v 13:08 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Čůůůs.
Dlouho jsem přemýšlela nad tím co bych mohla na tom mém nudném životě změnit.
Jo,přemýšlela jsem celkem dlouho a furt mě nic nenapadalo. Když jsem v úterý jela do nemocníce na tu operaci,tak jsem celkem dost přemýšlela. Přemýšlela jsem jenom o těch změnách,které se taky týkaj jen mě.!
Nechci se po nikom ,,opakovat". Víte co ? ..:D Když každý řiká že to teď nejsem já,tak já to ještě vylepším..:D .. Myslím vzhledově. ;D No to je jedno uvidím jak to dopadne. ;)


Tumblr_m0vb6cfzq91r2z612o1_500_large
Nějak tak by měla vypadat má nová barva vlasů. :D Možná tmavší;)

Taky jsem přemýšlela o tom že bych si nechala píchnout jazyk.. Nevím proč zrovna jazyk.. Kdysi jsem řekla že jazyk bych si nikdy nenechala píchnout. A teď?... Teď bych to tak strašně chtěla. To není ani možná jak já měnim názory. No jen co se týče tohohle. Dřív sem chtěla píchnout jen pupek ,protože to má sestra. Strašně se mi to líbilo, ale když sem viděla jak jí to ten člověk píchl ,né že by ji to píchl nějak špatně nebo tak to né. Jako píchl to dobře a má to hezký ale bojím se té bolestí. Ani nevím proč. Jehly mi nic nedělaj nebojím se jich,ale prostě nevím tohle nechápu. No to je jedno pak jsem chtěla obočí to má sestra taky,ale pak to přešlo zas na nos a pak na ret a teď na jazyk. :DDD Doufám že mě to už nijak nepřejde,protože do toho jazyka bych to fakt chtěla.:) A taky že si to nechám píchnout,ale musím se na to pořádně připravit. :D


No jinak nic zvláštního se neděje. Nechodím do školy nebo spíš nechodím na prxi :D Protože jsem byla na operaci:D.. Nic váážnýho jen oko.:D . No jinak v uterý už jdu a to do ŠKOLY! :D :// .. Celkem se tam netěším. .. Né kvůli učení nebo tak ale skrz ty lidi co tam jsou.. Né že bych tam neměla kamarády to mám,ale někteří jsou tam fakt divní..

Myslím že by to bylo vše zatim;)

I'm back.'

11. března 2012 v 23:57 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Čůůs.
Áno jsem zpět. Víte co byla velká kravina?.. Pozastavit blog.. Ono se zdálo,že na nic nebude nálada,ale spíš jsem se chtěla tak strašně vypsat.. Taková chuť něco napsat. Jenže pak jsem si řekla ,že to nemá cenu,když vím že mi to nepomůže.To je jedno prostě na blog psátt budu.;)Když tak nějak přemýšlím co bylo a co bude a co JE.. Tak mě to nějak deprimuje.
To co bude je ve hvězdách a vůbec nevím jak to bude dál,co mě čeká a na co se připravit.. Chci o tom popřemýšlet a chtěla bych mít aspoň malou představu o tom jak to bude dál..Bohužel to nějak nejde.Když má člověk celkem dost problému no neřekla bych že jsou to problémy jako takové ty hodně vážné.. No takové jako mají třeba dospělí..:D Jsou to spíše puberťácké problémy.
Už jsem se nad sebou trochu zamyslela. V posledních pár dnech se stalo celkem dost věcí,které mě ktomu trochu dohnali.. Jo,bylo a je to pořád strašně deprimující,ale co nadělám .Možná jsem za to všechnp ráda. Možná se to všechno stát mělo abych se konečně pochopila.
Neni to tak dávno co jsem psala,že nevím co chci a že se v sobě nevyznám. Když sem v poslední době přemýšlela tak jsem došla na pár věcí. Prostě pomalu jsem se začala chápat. Prostě jsem si ujasnila to co chci já a né to co chcou ostatní.. Je to přece můj život a nikdo mi do něj nemůže kecat.. Vůbec nikdo. !!
Tumblr_m0qpxhu5nm1rpql5vo1_500_large
Takže uvědomila jsem si že chci taky čas na sebe !!
Chci být zase taková,že se na něco zaměřím a budu se tomu věnovat dokud v tom nebudu dobrá.
Chci si stanovit nějaká pravidla,která se budu snažit dodržovat.Nechci dojít ze školy kolem 5-té hodiny a zasednout k Pc a čumět jak si kdo přidává nové fotky a jak si mění statusy a nevím co ještě.Pro mě je to zbytečný čas,který můžu trávit uplně jinak nebo něčím užitečným.. No spíše pro mě něčím co mě bude těšit.. Chtěla bych se zaměřit na více věcí né jen na jednu,. Chci se co nejvíc zaměstnávat ať nemyslím na ty problémy co mám.. Abych nemusela mát depky jaké jsem měla do teď!.. Prostě je to pro mě vysvobození.Taky se chci začít učit.. Ne neni pozdě takže toho co nejdřív využiju. Teď jsem měla jednu 4-rku. Řekla jsem že,se budu snažit abych neměla ani jednu. Takže se budu snažit. Možná tomu někdo nebude věřit. Vím je to u mě zvláštní i já se divím,ale tak co kdo nic nezkusí nic nezíská. ;)

Seznam věcí na který se chc zaměřit (proč).
  • Sama na sebe-Áno tak jak je to napsané tak je to i myšleno. Chci se zaměřít taky sama na sebe. Mít na sebe víc času. Neomezovat se ničím a nikým. Chci si prostě dělat to co chci a hlavně se rozhodovat sama za sebe. Řešit si problémy sama . Nechci aby někdo řešil něco za mě. To fakt nepotřebují.Myslím že mozek na to mám svůj a nikdo by se neměl plíst do toho po čem mu je uplny hovno ne? ;).

  • V.Piano- ( Virtuálnípiano). Ono to ani není piáno.No nebo je,ale neučíte se tam noty jak normálně na klaviru nebo klávesech. Tady je to jiný. Když si na youtoub na to najedete uvidíte.Ono se to stěch videii zdá celkem lehký,ale když to máte skusit hrát. Navíc na tim malým noťásku co mám :D jo je to zábava.. Hlavně když musítě mačkat více písmen na jednou ;) .Strašně mě to chytlo.. Chci hrát i na normální klávesy nebo piáno,ale to bych se musela víc učit noty a ty mi moc nejdou,ale proto abych to uměla a něco dokázala bych se snad naučila.;). Pár písniček už umím . Pořád to trénuju a hleám nové .Pořád bych hrála. Je na to ale potřeba hodně trpělivosti,která mi občas celkem dost chybí. ;D .Někdy sem dám určitě videa. Hodlám si to nějak natočit ;) . A hodlám v tom i nadále pokračovat . A taky začínám šetřit.;D

  • Číst,číst a číst..Chtěla bych začít číst taky nějaké knížky.Takové které mě něčím zaujmou. Třeba nějaká taková,kde se píše o temnotě a takových věcích. Nevím proč,ale strašně mě tohle zajimá. I když se toho hodně bojím tak bych se o tom chtěla dozvědět celkem dost.Nebo by to nemuseli být knížky jen o tomhle. Ale třeba nějké životopisy nějakých slavných osobností nebo tak něco..

  • Škola-Už jsem se zmínila o tom že bych se chtěla zlepšit ve škole. Nevím čím to je možná tím že jsem na nové škole a chci být lepší jak na základce. Nebo je to možná tím že se mi zatím chce učit .No zatím,to se mi na základce taky ze začátku vždycky chtělo pak to nějak opadlo a kašlala jsem na to.A teď mě to upřímě sere"!.Takže na další pololetí se budu snažit aby tam nebyla ani ta jedna 4.RKA!! :)

  • Kreslení- Občas když mám depky nebo je mi nejhůř tak si vezmu kus papíru,tužku,gumu a jdu si kreslit. Nekreslím ,,krawiny" ale to co mě trápí. Vykreslím se a buď je mi líp nebo pořád stejně.Když je mi pořád stejně tak to vezmu a jdu to spálit a pořád dokola dokud mi není uplně dobře.;)


Další část dopíšu asi zítra.Jsem nějaká unavená .Dobrou noc :)

Sorry.. POZASTAVUJU!.

7. března 2012 v 22:57 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
čáuky..
Nadpis mluví za vše..
Omlouvám se,je to těžký,když jsem měla celkem slušnou návštěvnost. :(
Mrzí mě to,ale budu muset DOČASNĚ pozastavit.. :( Není to z důvodů,že není čas nebo tak něco.. Prostě na blog si udělám čas i ve 2 ráno problém mi to nedělá,ale jsou v tom jiné problémy.
Nebudu tu psát jakej jsem chudáček. Za všechno si můžu sama a vím,že to co bude přicházet v následujících dnech mě bude strašně ničit,ale už jsem se z hodně problému dostala sama a žádat o pomoc nikoho nehodlám.. :/

Ale víte co mě mrzí?..
Že budu potkávat člověka,který mi podrazil nohy. Problém je v tom,že nebudu vědět o koho de..:( Nebudu vědět,kdo mi to udělal.. Buudu se na něj usmívat tak jako v předchozích dnech. Buudu mu říkat všechno nebo si sním budu v klidu povídat..:/

URČITĚ SE VRÁTÍM:) jen potřebuji čas :)) Dík za pochopení :) Zatim ahoj :))

Bad Dream..:/

5. března 2012 v 0:12 | AnčuloSsS.*
GooD NighT..
Víte co nesnáším?..
Když píšu nějaký článek a on se smaže..! Nebo né nesmaže,prostě když je někdoo tak šikovný jako já a vykřížkuje to.. ááááá :// Na liskanec toto.. No budu se snažit něco vymyslet,
Nebudu to psát znova na to v tuhle hodinu fakt nervy nemám. Takže,to jen tak nějak shrnu.


Prostě rozhodla jsem se že budu některé články psát v bodech. Prostě když mě něco bude trápit nebo tak a bude toho hodně a nebude se to týkat jen jednoho tématu ,tak to udělám tak,že to bude napsané v bodech.Jo možná jsem divná,ale občas mám pocit ,že je to tu dost nepřehledny.Takže asi tak nějak..

Škoda,že se mi smazal ten článek.. :// Teď nevím co sem chtěla psát. No jako poslední bod byly sny..


Chtěla jsem psát o fakt hnusném snu,který se mi zdál před pár dny.
Byl o mé prababičce,která je zase v nemocníci :/ Měla mrtvičku ..:(( Jelikož už je stará tak je to vážný..O jednu prababičku jsem přišla a to byla myslím taky mrtvica nebo infarkt.:/ :(
Je to šílený. K téhle jsem měla ale hodně blízko no spíš MÁM hodně blízko.Prakticky jsem u ní vyrůstala. Kdysi se kní nastěhovala teta se sestřenkou a tak jsem tam spávala aby tam sestřenka nebyla sama a aby se nenudila.. Byly sme ještě malé tak sme si hrávali všelijak. ;) . Spávala jsem tam,chodila od tama do školy a od té doby se tam vždycky v týdnu nějaký den zastavím. Je to hrozné když vidím jak to strašně letí a jak prababička a praděda stárnou.. Je to strašný,když pomyslím na to co bude až.....:'( To nepřežiju.. :(

Teď ten sen..

Začalo to tak,že jsem přijela s odpolední. Když sme skončili u televize,tak dolítla sestra smladší sestrou,že se jim zhaslo světlo,že se bojí.. Pak s jedné vylezlo že nejmladší sestra s kámoškou vyvolávali prababičku( tu co už umřela) . Nevím proč,ale nějak jsem nepostřehla kterou. Vůbec nevím proč,ale v tu chvíli sem nějak nepřemýšlela.. Pak jsem řekla,že to světlo blbně,že ji nemohli vyvolat. Tak odešli. Když jsem pak šla spát,tak sem vůbec nemyslela ani na jednu prababičku. Prostě jsem lehla a spala. Nevím jak ten sen začal ,ale pamatuju si to tak nějak :
Dojela jsem ze školy s dobrou náladou,když jsem vešla do kuchyně a viděla mamku jak sedí a dívá se dolů,tak jsem začala tušit,že se něco děje. Přišla jsem kní a zeptala se co se děje a ona se na mě podívala a řekla že babička dneska v nemocníci umřela..:.'( V tu chvíli se mi v tom snu zastavilo snad i srdíčko..:/ Udělalo se mi tak špatně. Vím,že jsem utekla někam ven .. Brečela jsem.. Nejdřiv potichu. Nasedla jsem do busu a jela pryč. Jela jsem asi do Brna a tam sem se potkala s -> O* a ->V. Když jsem viděla sestřenici tak jsem si vzpoměla na ty všechny krásné chvílé strávené s prababičkou. Jak snáma chodívala na procházky s kočárkama,jak nám dělávala snídaně a ten její dobrý čaj. Jak na nás křičela a brečela,když sme se před spaním nepomodlili.. Jak sme se schválně nepřikrývali a to jen proto aby došla a přikryla nás. :))... Začala jsem nehorázně křičet..! Utíkat a řvááát na hlas. Brečela jsem a to strašně moc..!Slzy ty tekly proudem. Necháápala jsem kde se všechny vzaly..A pořád tekly,".. Všeci na mě koukali. Já seděla na zemi a brečela.. :( Šílela jsem..!! :'( Pak jsem seprobudila a furt jsem žila v doměnce že babička je vážně mrtvá..:( Až pak jsem se probrala asi pořádně a začala jsem se usmívat.. :) Tváře jsem měla strašně mokré a polštář ?.. Ten byl uplně od slz.:( Teď je pořád v nemocníci a praděda je tam sám. Strašně mi chybí!.. Bojim se o ní..! Je to nejlepší prababička kterou MÁM!!! A doufám že DLOUHO BUDU MÍT!.. :))

Vím,že bych se zbláznila kdyby se něco stalo..!!! Vím,že bych se stoho asi dlouho dostávala,,!:/ A bála bych se toho,že by se mi nepodařilo na to myslet..!:/

No nic zítra snad napíšu to co jsem měla rozepsané.. Zatim ahoj a dobrou noc :)) Hlavně hezký SNY"! :*

5c786f690028f9274f2e9ded_large