Leden 2012

Věř,běž a dokážeš! :)

31. ledna 2012 v 18:56 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
čááuky :)

----> Věř,běž a dokážeš!

Yes!.. Tahle věta má vážně dobrý účinek..! Když jsem měla mít týden odpolední tak sem myslela že to nevydržím a že budu řvát jako malý děcko ..:DD ( néé to možná přeháním) ale nechtělo se mi..!:D
Pokaždé když jsem vztala s postele tak sem si řekla jo to bude dobrý ale jakmile jsem vlezla do vlaku tak už jsem si nedokázala říct jo to bude dobrý..:D
Když v půlce cesty mi začal hrát ten týpek --> Reago ( nebo jak),tak jsem si vzpoměla na jedno video které bylo na Yůůůtub a taky na fb.. Bylo to video stímhle názvem --> Věř,běž a dokážeš.
Nevím proč,ale v tu chvílku jsem si to fakt řekla a opakovala jsem si to asi tak 10x dokola:D Jo,jsem psychouš..:D Nevím jak to bylo možný ale hned mi bylo líp :)) Fakt že jo!..Možná to byla jen má představa (nevím jak to teď správně nazvat ) :D ale,bylo to fak ohodně lepší :).. Říkala jsem si to celej den .. Ikdyž po mě chtěla mistrová cokoli tak jsem to s chutí udělaala ..:D a víte jak je to dobrej pocit když si na konci řeknete JO DOKÁZALA JSEM TO!! :D Fakt to má něěco do sebe ..:D

---> Věř--> že to uděláš,dokážeš..
---> Běž-->to udělat.
---> dokážeš to ! :)

Hej fakt to faká..:D


( Néé vůůbec mě neštve že píšu uplně divně,,! Psala jsem přece že mě nezajimá jak to mám napsaný a jestli je to spisovné nebo ne.. Je to můj blog,moje pravidla a především moje věc! :D Takže tvůůj názor mám v pí a pí :D :P)))No tenhle odstaveček asi nebude moc hezkej ale tak co řekla jsem že sem budu psát každou kravinku a i nekravinku která mě bude nějak zatěžovat či trápit,takže ---> TADY..

Ani nevíte jak sem se na tenhle týden těšila.. Jo,byla jsem ráda že je konečně škola :) Celej den sedíte na prdeli a prostě máte tam svoje kámoše s jiných tříd a ste happy že ste pohromadě a že můžete pokecat.. Jo, a taky že jezdíte dom dřív .. Jo,všecko by bylo v pohodě ale nevím co se poslední dobou děje.. Je to jako zlej sen s občasnýma hezkýma chvilkama :) .. Nevím je to jako přeháňka která je občas hezká ale pořád chladná..:( Nevím jak to mám přirovnat ale tak nějak mi to sedí.. Nechci nějak moc rozebírat co se děje skrz některé osoby a dopředu píšu že kdokoliv se mě na ty osoby zeptá neodepisuju a ani neodpovídám..! Je to tak nějak jedno..;(..
Nechápu to .. Ikdyž si řeknu tu hezkou větu která by mi měla pomoct tak to nějak nefunguje.. Myslím že tohle se potáhne možná dýl jak sem myslela ..:( Né nevím proč a ani se mi to nechce vysvětlovat dokud si nebudu jistá že to tak bude a ani to řešit nechci.Jen se chci s toho nějak vypsat.. Jo,možná s tohohle článku pár lidí nebude chápat,ale řeknu to tak-> JÁ JSEM TAKY ZMATENÁ..! A možná dělám strašnou kravinu né možná ale určitě.. Potřebuju hrozně moc času na rozmyšlení..!:( Potřebuju aby do mě nikdo nerejpal .. Chci zjistit co vubec chci .. Myslela jsem si že jsem si uplně jistá .. Myslela jsem si že to mám v hlavě zase urovnany, ale bohužel nejspíš ne.. Když se zamyslím,tak ani nevím co se vůbec stalo. Nevím kde se to pokazilo.. :(
Čím víc přemýšlím,tím víc se tráápím.. :( Vím,že nedopadnu dobře..!:( Vím,že zas budu ta nejhorší..!:( Smířila jsem se stím,ikdyž ještě vůbec nic nevím..:(

Myslím že by to mohlo být tak nějak všecko.. Zbytek si nechám na jindy.. Možná to bude ještě hodně zajimavé..

--> NECHCI ABY SE TO NĚJAK ŘEŠILO.!

Úvaha.. Kámo.!!

29. ledna 2012 v 20:48 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
čauky .
Když tak koukám k ostatním na blogy, tak tam každej píše to co cítí a nebere skoro žádné ohledy na nějakou inspiraci nebo na nějaké téma týdne nebo co to vlastně je..
Vždycky sem chtěla aby články,které píši byly o něčem a aby dávali nějaký smysl. Jo,jenže to se mi nějak nedařilo a nedaří .. Kdysi jsem měla celkem velkou návštěvnost nevím čím to bylo možná tím že sem nebrala ohledy na ..,,inspiraci" a psala jsem prostě to co mě napadlo..
Když jsem se dneska nad tím tak zamyslela tak sem si řekla ,,proč bych měla psat nějaký smysluplný článek který stejně nikdo nepřečte?.. Ne budu psat smysluplné články atd.. Prostě budu psát tak jako tenkrát .. Budu psát každou karvinu která mě napadne. Klidně 10x za den .. Napíšu každou kravinku která mě bude nějak trápit a je mi celkem jedno kdo si to přečte .. Nemusím mit za den 40 lidí jen abych měla nekonečně vysokou návštěvnost ,.. Stačí když aspon jeden človíček přečte to co me trápí a zanechá nějaký komentář .. Jo jen tohle mi stačí.. Nevím ale blogem si nic dokázat nechci.! Nechci být jako ostatní a ani nechci aby mě knim někdo přirovnával..Blog je jen elektronický deníček ..Spoustu lidí se blogem celkem dost zveřejnilo to sice jo ale pokud někdo chce něco dokázat nebo se nějak zveřejnit tak by měl hledat jinčí cestu .. Četla jsem u spousty lidí jak by chtěli něco dokázat a jak by chtěli pro svět neco udělat a jak by chtěli aby se někdo o nich učil tak jak mi se teď učíme třeba o Čapkovi... Jo,je to sice hezkej sen ale aby se splnil měl by člověk udělat něco jiného než sedět u počítače a psát jak strašně by to chtěl dokázat.. Jo chtít můžem ale když o tom budem jen psát a snít tak ničeho nedosáhnem a budem stále tam kde jsme..Jo,možná mám také sny,které nejsou až tak reálné..Ale abych psala jak strašně chci něco dokáázat a že to dokážu mi připadne celkem zbytečný.. Zbytečný protože si myslím že na nějaké rozhodování o budousnosti je moc brzo.. Pochybuju že člověk ví co bude za 10-15 let když sotva tuší co bude zítra.. I když si někdo řekne že za svým snem půjde ať se stane cokoliv.. Jo,možná půjde ale život člověku nasere tolik překážek.. Néé,nikomu nepřeju nic zlého a ani nechci nikomu vyvracet jejich sny ale nejsem až zas tak velký snílek .. Jsem realista a na svět se dívám asi trochu jinak než ostatní a ani mi to nevadí .. Možná někomu připadám až moc tragická ale nevadí mi to.. Nechci bejt stejná jako ostatní a nechci bejt stejně naivní,.! PARDÓN,ale je to tak!!!

Myslím že jsem napsala všecko co mě v poslední době tak nějak zatežovalo..
Jo a vím že si teď o mě někdo bude myslet že jsem strašná a bude mít na mě asi dost blbejch řečí ale prostě snažím se uvažovat a né snít..! Toť vše :))

Happy new year? No..!!

17. ledna 2012 v 23:45 | AnčuloSsS.* |  Píšu..

ČAUTÉ

Na začátek se omlouvám těm pár lidem co sem chodí.. Jo dlouho jsem nic nepřidala protože nebylo o čem psát. Každej nápad byl tak nejak dobrý ale přitom blbý.. Jo proste nebylo o čem psát.


Když sem psala poslední článek což bylo někdy před novým rokem tak jem byla plná nadějí a štěstí.. Proč?.. Protože s novým rokem příchází i nové zážitky nové začátky atd.. Proste jsem věřila že rok 2012 bude nějak výmečný jak rok 2011 .. Jo, možná tak prd...! Nic neni výmečný možná bych řekla že s rokem 2012 rostou ještě větší problémy jak s minulím rokem ..( už se mi nechcou psat čislice)...
Nevim nechápu tenhle rok.. Všecko je jiný.. Tady autobusy zdraží,vlaky zdraží no neni to normální.. Ale to nechám to mě až tak nesere.. To byl jen jeden menší příklad toho jak je rok 2012 debilní...

Vím že nadpis je spojen s novým rokem ale tak jako co .. Dlouho jsem nic nenapsala a za tu dobu se ve mě nahromáždilo tolik pocitů a všeho brrrrr fuuuj...!

Některý lidi fkt nechápu..
Prostě někteří maj asi tak strašně nudnej život že se musí navážet do ostatních..
Prostě někteří nejsou až tak oblíbení ale mají stejná právo jako všichni ostatní.. Takže nevidím žádnej důvod aby se jim někdo posmíval proto jací jsou a za to jak kdo vypadá... Nevím proč ale tohle mi připadne dost ubohé zrovna od osob které by se měli podívat asi nejdříve sami na sebe a pak soudit ostatní... NIKDO NENI DOKONALEJ. Takže si nemáme co vyčítat..
Bože kdyby to bylo jen tohle... Někteří jsou zase až tak trapní že to není ani možné ... Jo myslela jsem si že jsem videla spoustu trapných lidí a že na ně nikdo jiný mít ani nebude ale omyl..!!
Tráádadááá.!!... Znám jeste pár osůbek a jednu fkt BIG COW... !.. Áno až tak.. Protože ono to neni kolikrát ani možný jak je ta osoba trapná..!! :// Nevím jestli si připadá zajimavá ale myslím že možná těm 4 ,,ocáskům" ( omlouvám se za to pojmenování vím že tohle patří jedne osobě takže sorry).. Ale ostatním připadá možná tak trapná a ubohá..!! Jo ikdyž nikdo neví o kom jsem tu psala tak jsem ráda že jsem to napsala.. Ne když to prostě vidíte každý den tak je to fakt k nevydržení..!!


Jo trapností a ubohostí to nekončí..
Co by to bylo za život bez hádek..
Jo " miluju" hádky,,!!:/ Hlavně s nejduležitější osobou kterou mám!!.
Mega moc to bolí..! Jen ti chci říct nebo spíš napsat že mě to všechno moc mrzí..
Každá hádka,prostě všechno!..

Jsem ráda že jsem tě poznala .. Nevím co bych byla teď bez tebe a ani nevím kde bych teď vůbec byla.. Ano máš s tam tím hodně společnýho ikdyž se to nezdá..!. Ty jsi mě dokázal každý den na facebooku rozveselit a zabavit.. Každej a celej den sme si spolu psali .. Probrali sme doslova každou kravinu.. I když nebylo o čem psat tak se našla nějaká kravina .. Např: Slovní fotbal.. :D Ikdyž to po pár slovech hned skončilo protože sme to hráli pozdě v noci.. :D :))
Nejdříve jsem tě brala jako kamaráda kterýmu můžu říct všechno protože je o něco starší než já a už něco málo ví .. A taky jsem vždycky byla ráda když si mi nějak pomohl ať už to bylo s čímkoliv.. :) Ani nevíš jak jsem byla Happy když si mi posllal PRVNÍ pusu...! JO byla jsem happy s blbého smajlíka.. Těšila jsem se až se KONEČNĚ uvidime.. Byla jsem nervózní když jsem zjistila že za pár dní spolu půjdem poprvé ven.. Myslela jsem na to snad celej den..
Když si ,,vylezl " z auta a začal si mávat tak sem musela byt uplně červená.. Když jsem tam stebou pak stála sama a vůbec sme nevěděli o čem se bavit.. Pak když se tao stalo tam to v tom autě jsem si nebyla jistá jestli jsem udělala dobře.. Áno nebyla jsem si jistá tím co sem k tobě cítila.. Myslela jsem si že tě mám ráda jen jako kamaráda .. Ale později jsem se ti začala tak nějak svěřovat se vším a to jak sme chodili ven tak jsem pociťovala že sem se do tebe ŠÍLENĚ ZAMILOVALA .. Mylslela jsem si že když seš o něco starší tak to nebude jako s ostatníma klukama .. Hádky kvůli kravinám atd.. Jenže postupem času jsem zjistila že jsem se hodně spletla.. Hádky byly a jsou..! A nejvíc mě mrzí že je to skoro KAŽDÝ DEN..! Neuvěřitelně mě to ničí a strašně to bolí!!.:'( Zlato,ty víš že tě šileně moc miluju .. Teprv ty jsi mi ukázal co to znamená být opravdu zamilovaný.. Co je to vlastně láska. Zjistila jsem že jen stebou jsem strašně šťastná.. Taky si strašně vážím toho jak se mi pokaždé snažíš pomoct a že si tu pro mě kdykoliv kdy potřebuju a chci!!.. Děkuju za všechny krásny chvíle s tebou a děkuju za všechna rozveselení ..:* Vím že by si pro mě udělal cokoliv a chci aby si věděl že i já jsem tu pro tebe a né jen ty pro mě..!.. :** Promiň za ty hádky který jsem způsobila a vím že jich nebylo málo..! :(( Mrzí mě to!!Končím dobrou :)