Srpen 2011

Bloody Mary..♫

25. srpna 2011 v 22:14 | AnčuloSsS.*
Čááuky:)
Dneska jsem se strašně nudila a projížděla jsem youtube a narazila jsem tam na šílenou Lady Gagu :D
Nejvíc mě zaujal ten název ..:D ---> Bloody Mery ( krvavá Mery) :D Tak jsem si ji teda pustila a uplně jsem čučela ..:D
Za prvé v tom klipu vypadá konečně přijatelně a za druhé ta pisníčka se ji prostě povedla:P

Co na to řikáte ? ::PP

Happy Birthday :))

16. srpna 2011 v 19:43 | AnčuloSsS.* |  Píšu..
Ahojky :)))♥ Tákže dneska jsem na tomhle ,,krásném,bezproblémovém,mírumilovném,nefalešném světě" 15 let!!!
Áno takže už jsem jak se říká ,,velká holka":D Jo tak si vůbec nepřipadám ..:DDD .. Na tenhle věk jsem se těšila už asi od 10 roku :DDD!.. Jo vždycky jsem si řikala ať už mi je konečně 15!!:DDD To budu skoro dospěláá!:D Budu si dělat co cchci :D ááách jak naivní dítě jsem byla no spíše pořád jsem naivníí!!! :/:D Co už ... No když jsem byla malá tak jsem si myslela že když mi bude 15 a budu ,,skoro dospělá " tak bude život konečně bezproblému!!:)) JO tak to jsem se teda vážně spletla!
Bohužel s 15tým rokem rostou problémy a povinnosti..:// No ale já to zvládnu!! Když to zvládlo tolik lidí tak to zvládnu i já ;)))... Psala jsem že se na tenhle den strašně těším že máj přijet dvě osoby které jsou pro mě vážně moc důležité .. JO..Plánovat mi vážně jde a těšit ještě více!:// ale bohužel se to vmém případě nevyplácí¨..!!! Vždy se těším a pak steho nic není...:( ale co bohužel sem moje 15cté narozky zase s poloviny proseděla doma a bohužel nijak extra sem si je neužila..:((
I když stavila se má už bývalá spolužačka ..( bývalá protože sme obě skončily ZŠ a každá deme na jinačí školu)..:/ Nj co už :)) No neviděla jsem ji skoro celé prázdniny.. a potěšilo mě že se stavila.. ;) Prošly sme se a konečně sme pokecaly:)) No překvapilo mě kolik lidi mi popřálpo na Facebooku :)) Bylo jich přes 100 :D Bylo to vážně hezké potěšilo mě to :))) Děkuju všem !:)))♥ Miluju vás!!:))) ... Zítra si ten dnešní den snad vynahradím :)) stěma méjma milovanejma:)))♥ Už od rána budu pryč :)) až do večera :)) Hezky na cestách smou milovanou sestrou jen my DVĚ!!!:)) To bude zase fájn :)))** Néé nechci se těšit pač to by se zase nějak pokazilo takže si nic slibovat od toho nebudu .. Už raději od ničeho!:* I kdyby ten zítřek neměl vyjít tak stejnak pojedu potřebuju vypadnout aspoň na pár hodin z domova a stéhle pitomé vesnice!!! Nedá se to tady!! .. Snad budu aspoň na těch pár hodin Happy !!! .. Říká se že když má člověk narozeniny může si něco přát tak já si to teda přeju..!!! Newím jestly tohle přání bude splnitelné ale byla bych vážně ráda:))* ale na jednu stranu jsem ráda že mám tolik přátel :)) *** Jsem ráda že si na mě vzpoměly :))♥ Děkuju vám :))

¨

Užasná :))**♥

AnčuloSsS*

Jsi...♥

14. srpna 2011 v 22:25 | AnčuloSsS.* |  Citáty
Jsi vzduch, díky němuž žiju, jsi voda, kterou denně piju. Jsi zářící měsíční svit, jsi můj velký lásky cit. Mládí a láska patří k sobě, proto srdce své, chci věnovat tobě. Milovat neznamená jen mít rád. Milovat znamená věřit a lásku dát. Milovat je odpustit a znovu podat ruce, milovat je rozdělit duši i srdce. Není zázrak mít rád, ale milovat. Jak těžko je mi bez tebe, jak dlouhý je můj čas, jak ráda bych tě viděla a zlíbala tvou tvář. Tak, jako miluji já tebe, tak přesně je modré nebe. Tak jak v zimě padá sníh, tak já miluji tvůj smích. Záleží mi na nás dvou, nechci ztratit lásku tvou. Jsi mé srdce, které bije uvnitř mé duše, jsi moje duše, která se skrývá v mé myšlence, jsi moje myšlenka, která je skryta v mé mysli, jsi má mysl, která směřuje jen k tobě, jsi celý můj život!Kněz má víru, ďábel peklo, drak svůj oheň, slunce světlo. Mráz má chlad a řeka vodu, mrakodrap má stovky schodů. Král má svůj hrad, Bůh má nebe, Ty máš mě a já mám Tebe. Ty jsi má láska jediná, bez tebe se mi špatně usíná. Tvé rty bych chtěla na svých mít, ale i ty to tak musíš chtít... !

AnčuloSsS* X..

Odskoušená kosmetika :D*

10. srpna 2011 v 1:10 | AnčuloSsS.*
Tákže jelikož jsem přidala rubriku Beauty tak sem něco přidám..Tenhle článeček se bude týkat mé odskoušené kosmetiky různých značek.. Pro některé VAROVÁNÍ a pro některé DOPORUČENÍ..:))

Tákže začnu značkou Miss Sporty:))..
Stouhle značkou jsem celkem spokojená ;)...Je levná:)
Jako první věc kterou jsem si od téhle značky koupila byla tahle:
Make-up So clear 2+1 :)
Tenhle make-up má rúzné odstíny :)..
Vhodný pro suchou a normánlí pleť..:)
Tenhle make-up jsem si koupila jen tak na zkoušku myslela jsem si jak bude extra špatný za 90 Kč ale néé..:D
Byl skvělý začala jsem si ho kupovat častěji :)) Tenhle make-up Doporučuji:))


Další výrobek jsem si nekupovala já :P dostala jsem ho jako dárek k Vánocům od kámošky Katušky :))
Ale vybrala jsem si ho sama..:)) Byla to řasenka :)

Řasenka objemová studio lash..:)Tahle řasenka má speciální kartáček se dvěma typy štětinek
Cena je kolem 70-80 Kč možná levnější a někde možná draší ..:)

Ktomu kartáčku --->Není to obyčejný kartáček ;)...Má dva typy štětinek.. Krátké štětinky obalí každou řasu a dodá jím objem :)..Řada dlouhých štětinek řasy dobře pročeše takže nebudou slepené ;)
Tahle řasenka vydrží celkem dlouho a je fkt dobrá tuhle DOPORUČUJI !!:)
Tahle řasenka by měla natočit a objemově zvětšit řasy! :) Áno měla by ale já jsem žádný účinek teda neviděla..!! Bohužel jsem litovala že jsem do téhle řasenky vložila přes 100 kč!...:// tuhle řasenku tedy NEDOPORUČUJI!...

Tahle tužka je dokonálá :)) Hodí se jak do očí tak pod a nad :)) dokážete sní vykouzlit vážně hodně věcí :) DOPORUČUJI :) teď si nepamatuji kolik stála..:D ale kolem 70 určitě;)Tenhle lesk na rty uplně miluji !!!!:))) Má několik příchutí krásně voní a na rtech vydrží fkt dlouho :)) Je sice malý ale dokonalý vleze se vážně všude:)) No nevýhoda toho že je malý lehce se stratí..:D . Stál mě kolem 50-60 Kč :)) tenhel DOPORUČUJI!!!! :)) Mám ho i teď :) a je užasny:))Tenhle lesk mi kkoupila moje milovaná sestra:) Chtěla jsem aby mi koupila ten předchozí ten co miluji..:D .. Hned jak vylezla z DM tak jsem myslela že ji zabiju!!!:// Ale jak jsem vyzkoušela tehle tak jsem ji nakonec poděkovala :)) Je užasný a krásně voní sice nechuná tak dobře jak tam ten ale to neva:) je větší a vleze se i tak všude a stál myslím 80-90 kč o5 DOPORUČUJI!:)

Kusovka na Téma: Zamilovani.:)

7. srpna 2011 v 22:13 | AnčuloSsS.*
Taková tá zamilovanáá !!:))♥

AnčuloSsS* X

Nápad?...:))

6. srpna 2011 v 13:58 | AnčuloSsS.*
Ahoj:)))
Omlouvám se že sem nic v předchozím dnu nepřidala ..

Důvody:
  • Došly mi nápady.
  • Blog je pod dohledem psychouše.


Znáte to když máte milion nápadu ale když se nad nima pořádně zamyslíte tak přijdete na to že ani jeden nebyl dost dobrý ??.. Jo tak tohle se mi stává poněkud často.. Taky když není vůbec čas .. Když je venku hezky nikdo nemá čas na to aby byl zalezlý za Pc .. A když je venku zase škaredé počasí tak zas nikdo nemá náladu nic psat potože je bez nálady... Jo takže je to jen o nápadech.,, Jjenže co kddyž dojdou??... Tímhe bych chtěla aby ste mi sem napsaly co byste rádi na mém blogu viděly.. :)) Potěší mě každý nápad ..:))) děkuju :)
a když jsem u toho děkování tak bych vám chtěla moc poděkkovat za návštěvnost a hezké komenty :)))) Hlavně Sbénkám :)))


mám vás ráda :)) a chtěla bych abyste si mě přidaly na fcb :))) v menu mám jméno ;) děkuju :)

AnčuloSsS:))
Pro tebe!. a prosím zamysly se!

4. srpna 2011 v 20:59 | AnčuloSsS.* |  Články.
Ahoj:/*
Dneska jsem se dozvěděla že můj blog slouží k záminkám k vyhrožování..://
Vím že ten dotyčný si tenhle článek 100% přečte.. Tákže ho prosím ať toho už laskavě nechá!!! Myslim si že tímhle ho nikdo mít rád vážně nebude!.. Nevím co mu tohle dává .. Jestly dobrej pocit tak netuším proč .. Ale dobrý pocit by mít vážně neměl.. Určitě se mu nelíbí když mu někdo dělá zle.. A jestly si myslí že tímhle se všecko urovná tak to teda ne!.. Nevede to k ničemu!.. Jen k dalším problémům.. ZAPOMĚLA JSEM NA TEBE !!!.. Až do dneška.:// .. Když jsem to zjistila.. Bylo všecko v pohodě.. To co jsi udělal ty víš komu ti nestačilo?!!:( Panebože si myslíš že si tímhle pomůžeš?:. OMYL!! :// Tohle nikam nevede!!.. Já na to všecko zapomínala a myslela jsem si že si aspoň TROŠKU rozumný a necháš toho!!.. Ale zase jsem byla moc naivní pač ty v tom budeš pokračovat tak dlouho dokud stebe člověk nezblázní..!! Ale ujišťuju tě já to nebudu !! Nezblázním!!! to fkt ne! Já se nebojím já vím jaká je prawda a důkazy mám ..! Takže se ničeho nebojím ani tebe .. Škoda že to nemáš v hlavě v pořádku.. Vážně škoda! Tím jak se chováš tě přestanou mít rádi i ti kteří si myslí že si v pohodě..! Možná si řikáš že né ale ostatním do hlavy nevidíš .. A pokud tomu tak bude tak si je nezískáš tím že jim budeš vyhrožovat jako ostatním.. Nevím jestly ses ve škole učil a šikanování .. Možná by si měl, nebo aspoň si pár věcí o tom přečíst myslím že zrovna tobě by se to hodilo!..Ale já si myslím že ty moc dobře víš co to znamená atd.. Ty jsi podle toho co píšeš až moc ,,inteligentní" na tyhle věci ale bohužel né dost na to aby sis uvědomil jaké to má následky..!
Tebe těší když je někdo psychycky na dně že?.. Když si pomyslím že by mě mělo těšit něco takového tak je mi fkt zle!.. Nikdy bych se takhle nechovala! Nevím co tě ktomu má.. ale promiň vyhrožovat někomu jenom proto že ti nechce dát jen tel.číslo tak to už mi připadne taky uhnaný...:// .. A vím že tímhle článkem mi budeš dělat zle ještě víc!... ale musela jsem to napsat.. Jo, vím že tky nejsem dokonalá mám chyby ale to snad každý.. Možná mi ten Fb vlezl na mozek jak si řek ale né zas tak moc!.. Možná žiju snama a né realitou ale nohy mám furt na zemi.. Nejsem jako ty!.. Každý zalže,nebo se aspoň jednou přetváří aby nikoho neranil či tak ..Možná jsem občas falešná ale faleš k životu tky patří i když je to někdy dost hnusný.. Myslím že jsem řekla vše. Prosím popřemýšlej a dej nám pokoj!.. Dík

AnčuloSsS*/Anís/

Odměna :)

3. srpna 2011 v 10:18 | AnčuloSsS.*
Tak tady mám odměnu od mé milované Sbnky:)♥
Děkuju :)

Make-up*

2. srpna 2011 v 20:04 | AnčuloSsS.*
Tákže dneska sem si koupila nějaký make-up ..:D Já ho jinak nepoužívám jen pudry ale teď jsem musela protože se mi na čele udělaly nějaké vyrážky a není to hezký i když mamka mi řiká že už to ani nejde vidět tak sem si ho prostě koupit musela!:DD No abych prawdu řekkla spokojená snim moc tedy nejsem je moc tmavý.!:D


No ale uvidíme co se zněj nakonec vyklube já doufám že to bude dobrý ;)