Červen 2011

--> Smile ( jiná verze)

30. června 2011 v 12:29 | AnčuloSsS.*
Když jsem slyšela od Avril pisníčku Smile tak se mi strašně zalíbila..!:))) Pak jsem se rozhodla udělat tu pitomost a začala jsem nahrávat pisničky a dávat na youtube..:D .. I přesto jak je to falešné atd mě to prostě začalo bavit.. A dodalo mi to odvahu .. Dřiv jak jsem se bála třeba v hudebce zpívat před celou třídou tak teď vůbec je mi to jedno... Prostě si jen řeknu ,,Je jedno jestly se strapním tady nebo na netu.." Prostě tady to vidí více lidí a ve škole jich bylo pár..:D Takže pohoda..Ale teď k té pisníčce.. Když jsem chtěla zazpívat tuhle tak jsem zjistila že na to nemám hlas.. Avril to zpívala moc uječeně..:D A to bych nedala! ... Když jsems e teď rozhodla že si najdu tuhle pisníčku v "cover" tak jsem ji našla v jiné verzi a je to vážně tak na můj hlas..:) Jako ta holka si to dává fkt dobře :))) ! Borka:))
Rozhodla jsems e že to sní zazpivám už to je natrénovany tak doufám že to vyjde..:D .. Ale bude to tak možná zítra nebo o víkendu..:D Dřív to asi nestihnu..:D:-/// Tady si to poslechněte..!


Pekla jsem..:)

29. června 2011 v 21:54 | AnčuloSsS.*
Tákže dneska je den před posledním DNEM ve škole..!..Áno je to smutné..:D Pro nás 9ťáky jo..:D
Budou mi chybět!...


No ale jde o to že jsem dneska pekla dort učitelům..!!:DDD Jo je to kniha celkem těžká myslím váhově..!:DDD Ale i hodně pracná...:D Pomáhala mi babička:)))... Zdobení je moje práce..:)) Jsem ráda že je to hotové ..:D Protože jsme začaly v 7 večer a skončily v 9 ..:D.A pak to uklizení atd..No nervičky..:DDd.. Tákže zítra to ponesu do školy doufám že to někde nepustím..:DDD Protože jsem strašný pako..:DDD ..Tady je fotka ..:))


Toe on..:D ♥ Doufám že se líbí..:)))♥

Jinač zítra tu nebudu protože máme rozlučák takže budu mimo domov...:(♥ Ale těším se tam naposled sněma všema! :))
V pátek určo něco napíšu a kdyby ne tak v sobotu..:DD Jsou přece PRÁZKY!!:DD♥ Báj :))

Naušničky:D

28. června 2011 v 22:54 | AnčuloSsS.*
Tákže dneska to zakončím naušničkama které jsem našla na facebooku v nějaké reklamce..:)) Jsou fkt skvělý..:))

Nejposlouchanější..:))*

27. června 2011 v 22:47 | AnčuloSsS.*

Tyhle songy nejvíc poslouchám ...:)) Každá má nějakou vzpomínku nebo tak něco...:D***
Miluju je...:)) Prostě každá mě s něčím spojuje..:))*♥


Kristina -Pri otari..♥
Protože tuhle jsem zpívala pro tu moji..:)♥
Protože tahle mi na všecko odpovidá..:(♥
Christina Perri-jar of hearts..
Protožu tuhle našla moje sestra..:)
Protože tuhle jsem zpívala..:)
Protože ji teď poslouchám každý den..:) Protože sní prožívám všecko .:)
Avril Lavigne -Smile!..:)♥
Jo tak táuhle můžu kdykoliv..!♥
protože --> Smile!!♥ protože ji poslouchám když je mi nejhuř..:D
Smile!!♥ Jop ..:)) Protože uní se dá dobře řvát!! A prostě se uní dobře vyřádím..:))♥
---> Smile!♥


Levo..:)♥
Protože jí poslouchám pořád..!!:( Ikdyž je to pryč..!!!:(
Snažím se jí ignorovat ale nejde to..!! Miluju jí..!!! A nechci na ní zapomenout!!!:( I když by to bylo nejlepší..!!:(
Uní se nejlépe brečí..:(( Bejvalo mi uní nejlííp!!! BEJVALO!!!!:( Snad někdy bude.!.. Doufám že ty zlé vzpomínky přebolí..!!!:(♥ NEZAPOMENU!!!!
GoodBye My School Friends.! :(*

27. června 2011 v 21:25 | AnčuloSsS.*
Jak asi každý ví tak jsou tu prázdniny..:D Pro někoho ještě néé a pro někoho už nastaly..! Pro mě bohužel ještě néé.. Až ve ČTVRTEK... No ale nějak mě to neštve protože tenhle rok KONČÍM a celkem se netěším... Né že bych si to všecko najednou uvědomovala ale prostě nechci jit pryč od těch lidí..!! Jsou to ,,ŠÍLENCI" :D ale mám je strašně ráda i když se skoro každý den hádáme..:DDd A někdy je to fkt na liskance,,!!:D I přesto je mám moc ráda..! .. Nechci od nich...!!:(Když jsem byla malá a šla do 1.třídy tak jsem byla ráda že jsem ve škole..! Těšia jsem se na první jedničky a na to všecko ale měla jsem i strach. Znala jsem sice některé ze školky ale někteří byly pro mne cizí..! .. Ale za těch 9 let se to všecko nějak rychle změnilo.. Smály sme se.. Taky hádaly ale i přestohle jsme se dokázaly nějak domluvit..:D Áno neobešlo se to bez hádek ale i tak to bylo fájn..!:))) A teď? to všecko končíí..!!!:(:(:( Je tu zase ten pocit ..:( Těším se na prázky .. ale je tu ten pocit který jsem měla na začátku 1.třídy..:D Zase ten strach stěch lidí atd.. I když tam už jednoho znám..:)) Je to holka..:) .. Ale i tak..:(


Now it's time to say goodbye

Áno... Teď už zbývá říct naschle.! ..:( Chci aby sme zůstaly přátelé i nadále i když si myslím že spolovinou se už neuvidím..:( Ale i tak budu ráda když vás někde někdy potkám!!:))) ... 6-7 Třída byla skvělá..:d Zažila jsem tam i lásku a i sklamání ale i tak na to ráda vzpominám ..:D I když se tomu vážně směju..!!:D... Myslím si že každý znás bude na tyhle léta vzpomínat ..:)) a bude si říkat ,,ZLATÁ ZÁKLADKA..." ..:D Vím že polovina si to před ostatníma nepřizná ale ve skutečnosti je to tak..!! I já se přiznám NECHCI NIKAM ODEJÍT..!! :D A nebo jo ale chci vás ..!!!Chci aby sme byly zase ta JEDNA třída..!:D Ta NEJHORŠÍÍ!!! :DDDD :DDDD .... Užijem si to ve čtvrtek !!!
Rozlučák :))
Na ten se těším nejvíííc..!! Budu tam sváma a pořádně se napijem..:DD!!! Těším se na to jak každý znás bude uplně mimo!!:DDDD Na ty trapasy.!!:DDDD ... A taky na ty následky..!!:D No stim ,,mojím" přístupem k alkoholu to nedopadne dobře..!!:DDDDD :DDD Doufám že dorazím domu ŽIVÁ!:DDD...
... :)


:))***:(

Vyškov*Shopping

23. června 2011 v 21:35 | AnčuloSsS.*
Dneska jsem jela s Nikol a kamošem do Vyškova..:)) Nikol potřebovala dokoupit nějaké věci na akademii která je mimochodem zítra v Kozlanech..:D Pokud by se někdo chtěl podívat jak se já a spousta jiných dětí strapní tak přiďtě ..:D Ale pochybuji že to někoho zajimá..:D No toe jedno ..:D Já jsem si mimochodem nemohla ujít příležitost ke koupi některých věci ..:D Jako například Naušnice,voňavku,pudr a laky na nehty...,:D


Voňavečka :)) Tuhle vůni miluju ..:D ** i když vím že mě za ní asi sestřenka zabije..:D
krásně voní..:))) a byla jen za 70 kč..:D tak proč ji nekoupit..:DDD
áá tyhle naušničky mi padly do oka hned jak jsem vešla do toho obchodu..!!:DDD
Prostě jsem si na něco vzpoměla a hned se je musela míít..!!:DDDD Prostě jsou dokonalý..:DD a stály jen 85 kč..:DDD

Facebook..

22. června 2011 v 19:56 | AnčuloSsS.* |  Články.

Svět pod modrou lištou !...

Kde jsou ty časy,kdy po vás někdo chtěl telefoní číslo nebo Icq či skype.
Všechny prosby,k výměně kontaktů stojí většinou již na facebooku nebo jiných sociálních sítí.
A icq,telefoní číslo nebo skype odstupuje...!
Už je to celkem otravné a trapné poslouchat tuhle otázku ,, máš facebook?" Ne,mám icq.Aha tak si udělěj facebook a pošly.
Nebo ,,Máš Facebook?" Ne nemím . Aha tak nic.Někdy jindy.
Někdy člověka dokáže naštvat jen to jak se každý baví jen o ,,Fejsu"... Nebo když se ho každý den ptá na tu samou otázku zda si ho UŽ založil... Tohle dokáže člověka navést na to aby si ho ,,založil" aniž by třeba chtěl.. V podstatě se na FCB nic neděje.. Pár fotek,pár vzkazů které by mohly mířit jen na ICQ účet a jen ke konkrétní osobě.
Facebook je zkrátka ,,ELEKTRONICKÁ DRBNA"...
I když si to mnozí nepřiznají hlavně ti závislí na Fb. Tak je tu fakt že jsme otroky téhle služby.
Pro někoho je to druhý život a pro někoho jenom život. Mnozí zvás ste si určitě řikaly že tomuhle nemůžete propadnout
ale polovina čtenářů tomuhle ,,fenoménu" propadla..!

Proč tenhle článek ?....

Protože dnešní svět se točí jen kolem Facebooku..!!... Prostě tzv.Svět pod modrou lištou..!
Každý kdo si založil Facebook si řikal že je to krawina že je to jen stráta času jenže bohužel z některých se staly závisláci.. Proč? protože Facebook má spoustu ,,členů"... Většina se i na Facebooku zamiluje..! Někdy je to vážně na nic. Někdy zase uplně skvělé jenže už tady začíná problém.. A to že když se někdo špatně zamiluje nebo pozná někoho ,,užasného" a pak se zněj vyklube někdo ,, jiný " než čekal tak to míří i ke špatným koncům..! Ale Facebook má i dobré stránky..:) Třeba seznámíš se ze spousty skvělých lidí..:).. Se kterýma přátelíš i mnoho "let".. I já jsem si myslela že nic lepšího jako je Facebook neexistuje ... Že tohle je prostě nejvííc užasná věc .. Že je to moje ZÁVISLOST! ... Jo propadla jsem tomu ... Každý den na facebooku třeba i 5-6 hodin..:) Jo.. jenže pak jsem si začala uvědomovat že když budu sedět jen za Facebookem tak si ten život nijak neužiju a všecko mi venku utiká.. Všecko co se dějě venku to jde s časem pryč a já zatím co mi to všecko utiká sedím doma a jsem na Facebooku a píšu si s ,,Fajnovéjma lidma" ... Třeba i s "Fejkama" (neexistujíci osoby) ...Jo taky jsem jich pár potkala..:D .. Myslím si že na Facebooku by člověk neměl trávit většinu svého života!!... Facebook je i nebezpečný..!! Skrývá se tam i spousta úchylů,pedofilů atd... Skrývaj se i za jinejma profilama.. Muže to být třeba holka ale na druhé straně sedí kluk.. Není to prostě bezpečné ..! Proto by si každá měl nastavit něco aby nešly vidět podrobnosti .. např: Bydliště,adresa atd... Facebook je skvělá věc..:D Mám ji a jsem ráda ale už na ní nejsem tak jako kdysi..:))
A jací ste vy ?-... Jak často ste na Facebooku ?...:D*

Cody Simpson New song.:)

21. června 2011 v 22:46 | AnčuloSsS.*
Tákže Coďáček má new pisníčku :)) Nebo spíš někde na netu jsem četla že je ,, New"..:) Tak nevím..:) Ale pro mě teda je..:) A co mě na ní překvapilo?... Ten hlas.. Protože když si pustím jiné pisníčky tak tam má ten hlas takovej dětskéj jako kdyby..:D A tady??... Vůbec !.. Hafóó..:) Na to že mu je 14 myslím ..:D Tak je to hafo Justinovi je 17 nebo kolik a hlas má furt jako ,, Baby" :D ...

Co si myslíte kdo je lepší _?... CODY or JUSTIN ? ...
Tady je ten new song..:)♥
Užasná :))Shopping.

20. června 2011 v 21:53 | AnčuloSsS.*
Tákže dneska jsem byla nakupovat na konec školního roku..:D Protože každý rok 9tka má proslov. Tákže musíme být v šatech či tak..:D No tak jsem dneska jela nakoupit..:D Bylo to celkem drahé ale tak nevadí..:D ..

Koupila jsem si boty,šaty,řetízek+naušníce,tužku na oči,takové ,, bolérko" a ještě neco..:D

tady jsou fotky..:DDMy Song♥

16. června 2011 v 23:08 | AnčuloSsS.*


Protože mi jí vybrala má sestra Nikol :)* Tak ji budu zpívat zítra ;)
Budu se zase snažit ale nic neslibuju protože ten mobil není zrovna nejlepší..;)

Seznam..:D

13. června 2011 v 15:48 | AnčuloSsS.*
Týkže rozhodla jsem se nazpívat další ,,songy".. Ty včerejší maj blbou kvalitu.:-/ No jelikož se mi nepovedlo nahodit foťáček tak to bude zase na mobil..:-/ No budu se snažit zpívat tak aby mě bylo dostatečně slyšet:)... napíšu jsem co budu zpívat tentokrát to budou spíše slovenské pisníčky..;) Protože to bude věnované té mé Karolince,..♥ Bude tam semnou zpívat i má sestra Nikol :).. Tákže doufám že se vám to bude líbit :)


Songy:


  • Kristina-Pri oltari,
  • Kristina-Stonka
  • Kristina-Life is game
  • The Cranberries-Zombie.
Kdyby myslím si že toe asi všecko možná toho bude víc..:)♥

Komentujte :)*

Memories...

12. června 2011 v 20:43 | AnčuloSsS.*
Když hvězdy zhasnou a je čas jít spát,vzpomínku hladí ten kdo tě má rád...♥
Tvou lásku já ve snu taky líbávám,do snění ji občas tiše šeptávám,že ač jsem sama a ty jsi sám,
v mysli jen stebou denně usínám...♥ Teď zavři oči a spinkat běž,a myšlenku na mě si v srdci strež.
Potom mě ve snu skus políbit na rty,vždyť stejně ve dne to smíš dělat jenom ty.!..♥


K.

Best..:)

12. června 2011 v 1:08 | AnčuloSsS.*

Protože na ní mám hezké vzpomínky:)
Protože je celkově hezká :)
Jen ji teď nemužu moc poslouchat je totíž smutná..!:(Avrilka:)♥ Tak toe největší borka!:)
Ty její pisníčky dokážou rozveselit i rozplakat!♥
Tahle mě dokáže ,,Rozřádit!" :D**
Když nikdo není doma tak si ji pustím uplně na max.. :D a řádím.:))
Dokáže mě dostat se všeho ;) Prostě Smile!:P:)What the Hell..:)
Tak tá je správná!...:) Prostě taková správně praštěná..!:)
Jen má jednu nevýhodu..!:D Je moc uječená někde:D takže se mi ji nedaří zazpívat.:D
GaGuška:)♥
Jo tak táá je prostě praštěná..!:)
Ona má strašně praštěný styl..:D Ale za to ji vážně miluji!!:))
A tahle pisníčka?... Se jíí nejvííc povedla :))♥
Co myslíte?..
Je přehnaná ?
Já si teda myslím že ne..! :) Je jen prostě správně praštěná!:))♥


Katy Perry:)♥
Tak tuhle ,,dámu" moc nemusím ..:) Ale tahle pisníčka je boží..!:))


Jennifer Lopez..:)♥
Tak tuhle jsem mohla už když jsem byla malinká.:D
Jako pětiletá !:) Si pamatuju .:).. Nejvíc jsem na ní trsala!:D♥
Ale tohle je bombá!!,,:D♥
♫Lálálálá♫...:)
School----> DOM! :D

10. června 2011 v 16:13 | AnčuloSsS.*
Tákže nějaké fotky z dneška..:D ´

Šly sme s Nikol(ségrou ) dom ze školy no a nafotily sme pár fotek..:DS Nikol :))


S Lukynem!!..:D Mlátil mě..!:D

Áu!... Mlátil mě nejprve novinama ..! :D

s Adamem..:D trochec psycho..!

Tahle fotka se mi vážně povedla..:D taková psycho!!:D

---> AnčuloSsS*

Levo

8. června 2011 v 21:59 | AnčuloSsS.*
Protože tahle je DOKONALÁ !!:*

Smutná videa:-/*

7. června 2011 v 22:32 | AnčuloSsS.*

Něco mého..:-/*Justin Bieber !mrtev! :D

7. června 2011 v 22:10 | AnčuloSsS.*
Tak tady jsem zase našla jak nám náš ,,milovaný" Justinek umírá..:D

Justin Bieber -reklama :D*

7. června 2011 v 22:08 | AnčuloSsS.*
Ták našla jsem někde na webu reklamu kde se vyskyt i Justin Bieber.:D

Style.:)

7. června 2011 v 22:06 | AnčuloSsS.*

Šaty:)


Plavky.:)

Trička:)


Good day..♥

7. června 2011 v 21:26 | AnčuloSsS.*
Fotky s jednoho dne s Nikol,Deis:)..
Fájn den to byl až na tu dlouhou cestu..!.:-/* a na ty jablka..!